Manisa Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Şemsiye denilince akla ilk olarak onları olumsuz hava koşullarından koruyan ürünler gelir. Plajlar, kafeler, restoranlar ve bahçeler gibi açık alanlarda sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. İşletmelere özel tasarlanan promosyon şemsiyeler , markaların ve firmaların bilinirliğini artıran ürünlerdir. Üzerinde yazı, logo gibi baskılar bulunan şemsiyeler günümüzde birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.

Promosyon Şemsiye Çeşitleri Nelerdir?
Promosyon şemsiyeler çoğu işletmenin tercih ettiği kullanışlı ürünlerdir. Ana promosyon şemsiyeleri şunlardır:

– Plaj Şemsiyesi: Şemsiye; Yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarından korunmak için tercih edilen bir ürün olarak bilinse de yaz aylarında tatil beldelerinde güneşten korunmak için de sıklıkla tercih edilmektedir. Plaj şemsiyelerisıcaklıkların maksimuma ulaştığı yaz dönemlerinde tatilin tadını doyasıya çıkarmak ve güneşin kavurucu sıcaklığından korunmak için tercih edilmektedir. Farklı renk ve desenlerde üretilen plaj şemsiyeleri toptan satışın yanı sıra perakende olarak da satışa sunulmaktadır. İhtiyacınıza uygun plaj şemsiyeleri sunan Gold Umbrella; farklı renk, model ve ebatlarda üretim yapmaktadır. Gold Umbrella kendi üretimi olduğu için satış sonrası parça ve ekipmanlarda oluşabilecek her türlü soruna ekonomik ve hızlı çözümler sunar. Plaj şemsiyesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler e-mail veya iletişim numarası ile Gold Umbrella ile iletişime geçebilirler.

– Bahçe Şemsiyesi: Açık alanlarda en çok tercih edilen ürünlerden biri de hiç şüphesiz bahçe şemsiyesidir . Her renk, desen ve ebatta üretilebilen bahçe şemsiyeleri birçok sektör tarafından tercih edilmektedir. Her mevsim kullanıma uygun olarak üretilen bu şemsiyeler, markaları da başarıyla temsil etmektedir.

– Restoran Şemsiyesi: Kapalı mekanlarda vakit geçirmekten sıkılan kişiler genellikle açık hava sunan restoranları tercih ederler. Kafe ve restoranların açık alanlarında sıklıkla tercih edilen restoran şemsiyesi farklı renk ve ebatlarda da üretilebilmektedir. Restoranda açık alana sahip olmanın yanı sıra , güneş ışığının yoğun olduğu saatlerde misafirlerin rahatsız edilmemesi için restoran şemsiyelerinin olması çok önemlidir . Bu sayede o restoranı tercih eden misafirler, güneş ışığından rahatsız olmadan işletmenin hizmetinden faydalanma imkanına sahip olurlar.

– Kafe Şemsiyeleri: Şemsiyeler, kafelerde sıkça tercih edilen promosyon ürünlerinden biridir. İlgili kafenin isim ve logosunun yer alacağı bu şemsiyeler, farklı renk ve ebatlarda üretilebilen ürünlerdir. Yazın güneşten, kışın yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarından koruyan bu şemsiyeler dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Hizmette sınır tanımayan markaların ve işletmelerin tercihi olan promosyon şemsiyeleri aynı zamanda kurumsallığın da bir temsilcisidir.

– Vale Şemsiyesi: Protokol şemsiyeleri olarak da bilinen bu şemsiyeler uzun ömürlü kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Vale şemsiyeleri sadece otel valeleri tarafından misafirlerini korumak için kullanılmaz, üst düzey yetkililerin valeleri tarafından da tercih edilir. Vale şemsiyeleri farklı model ve ölçülerde üretilebilen ürünlerdir.

– Hasır ve Bambu Şemsiyeler: Yazlıklarda daha çok tercih edilen hasır ve bambu şemsiyeler , özgün duruşuyla ilgi odağı olmayı başarıyor. Markalar ve işletmeler tarafından tercih edilen bu şemsiyeler, insanları yağmur, kar gibi hava koşullarından korumakla kalmaz, aynı zamanda güneş ışığından da üst düze

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü