Kaynaklı PVC konstrüksiyonlu çadırlar, en zorlu kullanım koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. SMART serisine temel bir iyileştirme ekledik. Yapının kolayca değiştirilebilen parçaları, çıkarılabilir ön ve arka duvarlar, çıkarılabilir bir zemin veya çadırları tek bir üniteye doğrudan bağlayan bir sistem. 15 – 55 m² arası boyutlar, her türlü müdahale, birimlerin yerleştirilmesi ve bir komuta merkezinin kurulması için gerekli alanı sağlar.

Elitplus serisinden çadırlar, kurulum ve kurulumdan çıkarma hızı için önemli bir gereklilik olan kısa müdahaleler için tasarlanmıştır. Tüm önemli özelliklere sahiptirler: Birkaç dakikada hazır, 16 ve 25 m² alan, bir saldırı durumunda koruma sağlar, hafif, dayanıklıdır, küçük taşıma boyutlarına sahiptir ve bir el pompasıyla bile birkaç dakika içinde kurulabilir. . Makaslı çadırlara en uygun alternatif olarak özellikle gönüllü itfaiye ekipleri arasında popülerdir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed