Kış bahçesi, sağlam bir alüminyum yapı ve iki tip cam panelden oluşmaktadır. 8 mm kalınlığında kaliteli şeffaf hücresel polikarbonat çatı panelleri, kırılmaya karşı yüksek direnç ve olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlar. Gelişmiş ‘ kilit sistemi sayesinde montaj çok basittir. Bu benzersiz sistem, derzler arasında mükemmel sızdırmazlığı garanti eder ve yapı ile cam yüzeyler arasına su girmesini önler. Çatı panellerinin ışık geçirgenliği %65’tir. Duvara montaj plakası, 285 – 310 cm’lik gerekli yüksekliği karşılayacak şekilde ayarlanabilir.

Daha fazla güvenlik için ana anahtarla içeriden kilitlenebilen üç çift sürgülü kapı ile daha iyi hava akışı ve daha rahat geçiş sağlanır . Kış bahçesi, verimli yağmur suyu toplama için oluk başlığını ayarlama ve yönlendirme özelliğine sahip entegre bir oluğa sahiptir. Yapı, 120 km/saate kadar çok kuvvetli rüzgarlara dayanabilir. ve 150 kg / m2’ye kadar gerçekten zengin miktarda karı işleyebilir . Profillere ayrıca satın alınabilen özel bir aydınlatma sistemi kurularak kış bahçesi tamamlanabilir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed