Kış bahçesi, sağlam bir alüminyum yapı ve iki tip cam panelden oluşmaktadır. 8 mm kalınlığında kaliteli şeffaf hücresel polikarbonat çatı panelleri, kırılmaya karşı yüksek direnç ve olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlar. Gelişmiş ‘ kilit sistemi sayesinde montaj çok basittir. Bu benzersiz sistem, derzler arasında mükemmel sızdırmazlığı garanti eder ve yapı ile cam yüzeyler arasına su girmesini önler. Çatı panellerinin ışık geçirgenliği %65’tir. Duvara montaj plakası, 285 – 310 cm’lik gerekli yüksekliği karşılayacak şekilde ayarlanabilir.

Daha fazla güvenlik için ana anahtarla içeriden kilitlenebilen üç çift sürgülü kapı ile daha iyi hava akışı ve daha rahat geçiş sağlanır . Kış bahçesi, verimli yağmur suyu toplama için oluk başlığını ayarlama ve yönlendirme özelliğine sahip entegre bir oluğa sahiptir. Yapı, 120 km/saate kadar çok kuvvetli rüzgarlara dayanabilir. ve 150 kg / m2’ye kadar gerçekten zengin miktarda karı işleyebilir . Profillere ayrıca satın alınabilen özel bir aydınlatma sistemi kurularak kış bahçesi tamamlanabilir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü