Malatya Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Şemsiyeler özellikle dış mekanlarda birçok işletme tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Bahçe, kafe ve restoran gibi insan kalabalığının yoğun olduğu yerlerde tercih edilen şemsiyeler dekoratif olarak mekana gözle görülür bir şıklık katmaktadır. Dış mekanlarda tercih edilecek şemsiye modelleri talebe göre farklı tasarım ve modellerde üretilebilmektedir. Açık alanlarda tercih edilen şemsiyeler; Kare, sekizgen, çift katlı ve tek katlı gibi farklı model ve özelliklerde üretilebilmektedir. En çok tercih edilen ana şemsiyeler; plaj şemsiyeleri, bahçe şemsiyeleri, kafe ve restoran şemsiyeleri , vale şemsiyeleri, promosyon şemsiyeleri, saman ve bambu şemsiyeler, konsept şemsiyeler. İşletmeler, ürünün kullanım amacını ve kullanım alanını göz önünde bulundurarak bir şemsiye seçmelidir.

Şemsiyelerin Kullanım Alanları Nelerdir?
Şemsiyeler kullanım alanlarına göre farklı model ve malzemelerden üretilmektedir. Sıcak yaz aylarında güneşin etkisinin hissedildiği plajlarda plaj şemsiyeleri sıklıkla tercih edilmektedir. Güneş ışınlarından korunmak için tercih edilen şemsiye ürünleri birçok sektör tarafından dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Mevsimsel olarak kullanılan plaj şemsiyeleri en çok tercih edilen şemsiye modelleri arasındadır.

Kafe ve restoran gibi işletmeler genellikle dış mekan kullanımı için şemsiye tercih etmektedir. Güneş ışınlarının hissedildiği sıcak havalarda veya yağmur etkisiyle serin havalarda misafirlerini açık havada ağırlamak isteyen işletmeler; Sıcaktan ve sudan etkilenmeyen büyük cafe ve restaurant şemsiye modellerini tercih edebilirler. Şemsiye seçerken doğru ölçülere karar vermek çok önemlidir. İşletmeler seçecekleri şemsiyelerin masa ölçüleri ve sahip oldukları bahçe alanının büyüklüğü ile uyumlu olmasına dikkat etmelidir. İşletmelerin kurumsal yapısına uygun renk ve ebatlarda hazırlanan şemsiyeler, hem yaz aylarında hem de yağmurlu ve karlı havalarda işletme misafirlerinin dışarıda rahatça oturabilecekleri şekilde tasarlanmaktadır. Ticari olarak kafe ve restoran bahçelerinde, otel önü ve plajlarda şemsiye tercih edilirken; Kişisel kullanım için de ev balkonlarına uyumlu kompakt ürünlerdir. Ticari amaçlı şemsiye tercih edildiğinde üzerine istenilen logo ve yazı basılabilmektedir. Şemsiye fiyatları ürünlerin model ve ölçülerine göre değişiklik göstermektedir.

Şemsiye Fiyatları Nasıl Belirlenir?
Şemsiye fiyatları birçok detaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Şemsiyeler farklı ölçülerde üretilen ürünlerdir. Şemsiye fiyatları metrekare büyüklüğüne göre değişmektedir. Şemsiye fiyatları da şemsiye boyutlarındaki artışla doğru orantılı olarak artmaktadır. Şemsiye fiyatlarının belirlenmesinde bir diğer etken de şemsiyenin mekanik özelliğidir. Şemsiyeler farklı tasarımlarda ve malzeme kalitesinde üretilmektedir. Şemsiye fiyatlarının farklı olmasında malzeme kalitesi ve sahip olduğu mekanik özellikler de etkili olmaktadır. Şemsiye fiyatlarının belirlenmesinde bir diğer detay ise kumaş ve baskı kalitesidir. Promosyon şemsiyelerde tercih edilen baskının kalitesi, kumaşın güneş ısısına ve olumsuz hava koşullarına karşı direnci fiyatı doğrudan etkiler.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed