Yenilikçi ve yüksek kaliteli çatı çadırlarımız, herhangi bir arabayı sadece birkaç basit adımda tam teşekküllü bir kampçıya dönüştürür! İster maceralı bir yol gezisi, ister kırsalda spontane bir hafta sonu gezisi veya daha uzun bir aile tatili olsun – çatı çadırımızla eviniz her zaman yanınızda. Sert kabuklu veya katlanır çatılı çadır ve doğru aksesuarlarla bir sonraki seyahatiniz için mükemmel bir donanıma sahipsiniz. Ürün yelpazemize buradan göz atın veya bizi Mondsee’de ziyaret edin, size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız.

Katlandığında, sert kabuklu çatı çadırları normal çatı kutuları gibi görünür. Montaj ve demontaj basit, basit ve hızlıdır. Sert kabuklu çatı çadırları, bir krank sistemi ile veya basınçlı hava yayları ile kolayca yükseltilir.

Yolda esnek olmak, çatı çadırını kısa sürede kurup aşağı indirmek ister misiniz? O zaman sert kabuklu bir çadır ilk tercihiniz olmalıdır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed