Mafsallı tente, birbirine geçebilen parçalar kullanılarak tasarlanan fonksiyonel tente sistemleridir. Masfal, kelime anlamı olarak “eklem, birbirine eklenmiş” şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Mekanlarda kullanımına uygun olarak farklı renk ve modellerde üretimi yapılam mafsallı tente sistemleri, kolay şekilde açılıp kapanabilmesiyle geniş kullanım alanına sahip olmaktadır. İşlevsel oluşu ve zamandan kazandıran kullanımı sayesinde beklentileri karşılamaktadır. Lokanta, kafe ve pastane gibi mekanlarda kullanım alanı bulan mafsallı tente sayesinde müşteriler yağmurdan ve güneşten korunabilmektedir. Mafsallı tente imalatı gerçekleştiren firmamız sayesinde beklentilerinizi karşılayacak modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 

Mafsallı Tente Nedir?

Açılan kollara sahip olan tente sistemleri, mafsallı tente olarak adlandırılmaktadır. Lokanta, pastane ve kafe gibi mekanların ön tarafında konumlanarak masalarda oturacak kişilere çevresel şartlara karşı koruma görevi görmektedir. Yağmura veya güneşe karşı koruyucu nitelikte olan mafsallı tente, şık tasarımı sayesinde dış görünüme önem veren işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Türkiye’de en yaygın olarak kullanılan tente alternatifleri arasında yer almaktadır.

Mafsallı tente satın alınırken kullanılan kumaşların kalitesinden kullanım özelliklerine kadar pek çok noktaya dikkat edilmesi gerekir. Kullanım esnasında kumaşında potluk oluşmaması hem görsel açıdan hem de kullanım yönünden önem taşımaktadır. Dışa doğru açılabilen fonksiyona sahip olan mafsallı tente tasarımlarıyla her türlü yaşam alanını çevresel etkilere karşı daha korunaklı hale getirmek mümkündür.

Mafsallı Tente Nasıl Çalışır?

Mafsallı tente çeşitleri fonksiyonel özellikte oluşları sayesinde farklı özelliklerde üretilebilmektedir. Motorlu sisteme sahip olan tenteler uzaktan kumanda yardımıyla rahatlıkla yönetilebilmektedir. Mafsallı tenteler, genel olarak motorlu ve motorsuz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Motorsuz olanlar el ile kontrol edilebilirken motorlu olanlar, kullanım kolaylığı açısından daha fazla tercih edilmektedir. Otomatik olarak yönlendirilebilmesi sayesinde ileri geri açılma mekanizması kolaylıkla devreye girebilmektedir.

Kullanılacak olan mekan özelliklerine ve beklentilerine göre farklı şekillerde çalışan mafsallı tente sistemleri üretilebilmektedir. Günümüzde motorlu sistem baz alınarak üretilen tenteler, tek bir kumandayla idare edilebilmesiyle geniş kullanım alanına sahip olmaktadır. Hemen hemen her kafe ve dükkanda karşılaşmanın mümkün olduğu mafsallı tente alternatiflerine firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. İşletmenizin dokusuna uygun olarak sunmuş olduğumuz kaliteli tente tasarımlarından güvenceli olarak yararlanabilirsiniz.

Mafsallı Tente Teknik Özellikleri

Mafsallı tente özellikleri arasında en belirleyici olanlar arasında güneş ışınlarına ve yağmura karşı koruma sunması yer almaktadır. Restoran ve kafelerin bahçe masaları için en çok tercih edilenler arasında olan mafsallı tenteler sayesinde müşterilerin daha kaliteli vakit geçirmesi mümkün hale gelmektedir. Kurumsal işletmelerin yanı sıra bahçe ve balkonlarda mafsallı tente kullanımından yararlanarak dış etkenlere karşı koruma sağlanabilmektedir. Mafsallı tentelerin özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

Özel olarak tasarlanan akrilik su geçirmez kumaşlara sahiptir.

Uzaktan kumandalı kullanımıyla zamandan ve enerjiden kazandırır.

Rüzgar ve güneş sensörlü olarak dizayn edilebilme özelliği bulunur.

İsteğe bağlı olmak üzere eğim verilebilme özelliğine sahiptir.

İşletmelere ve mekanlara uygun renk ve tasarım özelliklerinde üretim yapılması mümkündür.

İsteklere ve ihtiyaçlara uygun mafsallı tente ölçüleri kullanılır.

Döküm parçalar sayesinde uzun süre dayanıklı kullanım sunar.

Mafsallı tenteler, kullanım bakımından herhangi bir sıkıntı oluşturmamakla beraber kullanılan malzemelerin kalitesi büyük öneme sahiptir. Malzeme ve işçilik ne kadar kaliteli olursa uzun yıllar boyunca sorunuz şekilde kullanım mümkün olmaktadır. Tente kumaşından kullanılan aparatların kalitesine kadar farklı kriterler göz önünde bulundurularak seçim gerçekleştirilmelidir.

Her anlamda müşteri odaklı çalışma prensipleri doğrultusunda yoluna devam eden firmamız, bütün beklentilere uygun çözüm önerileri geliştirmektedir. Profesyonel imalat süreçlerinden geçirilerek kullanımınıza uygun şekle getirilen mafsallı tente modellerinden yararlanarak fonksiyonel ve dekoratif kullanım özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz ölçü ve renk alternatifleri üzerinden tercih yaparak uygun fiyatlı tente sistemlerinden faydalanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Mafsallı Tente Kullanım Alanları 

Dekoratif mafsallı tente modellerinin kullanımı, hemen hemen her sektörde mümkün olmaktadır. Konforlu ve şık görünüm elde etmek isteyen herkes mafsallı tenteler sayesinde beklentilerini karşılayabilmektedir. Oldukça geniş kullanıma sahip olan mafsallı tente şu alanlarda kullanılır:

Küçük İşletmeler

Restoran

Kafe

Ev

Balkon

Teras

Mağaza

Yeni nesil mafsallı tente modelleri sayesinde eski usül örtme sistemlerinin kullanımı ortadan kalkmaya başlamıştır. Gösterişsiz ve fonksiyonel kullanıma sahip mafsallı tenteler sayesinde aradığınız görünümü elde etmeniz mümkündür. İnşa süreci oldukça kısa ve fiyatlar bakımından uygun olduğundan bu tip mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Dayanıklı ve sağlam malzemeler kullanılarak tasarlanan tente sistemleri sayesinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Mafsallı tente, yaz aylarında güneş ışınlarından korunmaya olanak tanıdığı gibi daha zorlu hava koşullarında yağış vb. dış etkenlere karşı korunaklı olmanıza imkan tanımaktadır. Hangi mevsim olursa olsun mafsallı tente modellerine uygun fiyatlarla erişmek için firmamızla bağlantı kurabilirsiniz. Hem estetik hem de konforlu kullanım sunan mafsallı tente modelleriyle mekanlara dinamiklik kazandırabilirsiniz.

Mafsallı Tente Modelleri 

Mafsallı tente modelleri kullanılacak olan mekanın özelliklerine göre farklı şekillerde ortaya çıkabilmektedir. Rahat kullanımının yanı sıra kullanılacak mekanın dokusuyla uyumlu olması en çok dikkat edilen noktalar arasındadır. Gerek renk gerek kumaş kullanımı bakımından tüm beklentileri karşılamalıdır. Kaliteli malzeme ve mafsallı tente kumaşı alternatiflerinin kullanılmasıyla dekoratif şekilde dış etkenlerden korunma gerçekleşebilmektedir. Görsel açıdan mekanlara farklı bir hava katan mafsallı tente seçeneklerinden bütçelere uygun ekonomik seçeneklerle yararlanmanız mümkündür.

Mafsalı tente modellerini kullanmak pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Koruma amaçlı kullanımının yanı sıra görsel bakımdan da tente modellerinden yararlanılmaktadır. Temel amacı korumak olarak dizayn edilen mafsallı tenteler, şık görünümleri sayesinde kullanılacak alanlara daha estetik bir hava vermektedir. Son teknolojiler kullanılarak müşteri beklentilerine en uygun şekilde dizayn edilen tentelerle ihtiyaçlara çözüm getirmek mümkün olmaktadır. Yeni nesil mafsallı tente modellerinin kullanıcıya sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

Güvenilir ve kaliteli tasarımlar sayesinde kullanıcı beklentilerini karşılar.

Ekonomik fiyat seçenekleriyle sunulması sayesinde diğer tente alternatiflerine göre daha fazla tercih edilir.

Rahatlıkla açılıp kapanabilmesi sayesinde özellikle işletmelerin kullanımında kolaylık sağlar.

Yaklaşık olarak 150 -300 cm arasında ileri açılma özelliği bulunur.

Yaşam alanlarını pratik biçimde korunaklı hale getirir.

Her kesimden insanın rahatlıkla kullanabileceği tasarım özelliklerine sahiptir.

Mafsallı Tente Fiyatları 

Mafsallı tente fiyatları konusunda net rakamlardan bahsedebilmek adına tente sisteminin kurulacağı alanın belirlenmesi gerkepektedir. Kurulum yapılacak alan, kullanılan malzemeler gibi temel kriterlere bağlı olarak farklı fiyat alternatiflerinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Günümüzde en sade ve kullanışlı tente sistemlerinden olan mafsallı tentelerde uygun fiyat seçeneklerinden firmamız sayesinde yararlanabilirsiniz. Mafsallı tente en ucuz ve kaliteli seçenekleri müşterileriyle buluşturan firmamız, kaliteli imalat ve kullanım güvencesi sunmaktadır.

Mafsallı tente için sunulan fiyatlar, sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermekedir. Tente yapımında kullanılan kumaşın uzunluğu, hangi kumaş türünün kullanıldığı gibi faktörler fiyatı belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. Kullanılan malzeme miktarıyla doğru orantılı olarak net bir fiyat ortaya çıkmaktadır. Bunun yanı sıra motorlu veya motorsuz olarak sunulan tentelerin fiyatlarında farklılıklar olmaktadır. Pratik şekilde açılıp kapanan mafsallı tente modellerinden yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Mafsallı Tente Tanıtım Videosu

Mafsallı Tente Referanslarımız

Mafsallı Tente Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field