Kütahya Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Ticari Şemsiye , konaklama işletmecilerinin en iyi arkadaşı olacak şekilde tasarlanmıştır . Bir dizi uygulamada, açık havada yemek yeme, bir tatil beldesinde havuz başı veya bir kafede veranda şemsiyesi olarak çok çalışır. ağır hizmet tipi tasarımı ve büyük boyutları sayesinde ticari kullanım için ideal bir dış mekan şemsiyesidir Elit Plus açıldığında, masalardaki adil payını kapatır ve eşleşmesi zor bir sosyal ortam yaratır.

Şemsiyenin en önemli özelliği teleskopik direğin akıllı tasarımıdır.Aşağıdaki standart yükseklikteki mobilyaların üstünü kapatmasına izin verir. Kanopiyi her geri çekmeniz gerektiğinde veranda mobilyalarınızı hareket ettirmeniz gerekmeyecek. Daha küçük ürünler, masaların üzerinde kapanma yeteneğini telafi etmek için şemsiyenin gölge kapsamını azaltmalıdır.

Özel markalı bir , kafe veya restoranınızın dışındaki patika üzerinde gerçek bir açıklama yapar. Marka bilinirliğini ve müşteri sadakatini artırmak için logonuzu yazdırın ve renginizi seçin. Ayrıca , öne çıkmak veya çevrenize uyum sağlamak için seçenekler sağlamak üzere seçilmiş bir dizi standart renkte mevcuttur .

geleneksel sekizgen bir kanopi veya daha fazla tasarım seçeneği sunan kare bir üst ile sipariş edilebilir . Müşterileriniz için dinamik, unutulmaz bir deneyim yaratmak için ikisini karıştırmayı bile düşünebilirsiniz .

Elit Plus, dış mekan şemsiyeniz için bir dizi kurulum seçeneği sunar, Bir yüzey plakası veya yer içi ankraj, mekanınızda kalıcı bir fikstüre sahip olmanızı sağlar. Ayaklı taban seçeneklerimiz, mevsimler boyunca güneşin konumuna uyum sağlamak için yıl boyunca gölgenizi değiştirebileceğiniz kurulumlar için tasarlanmıştır.

Elit Plus, kümeler halinde harika çalışır ve fermuarlı yağmur oluğu ile birleştirilebilir. Hava nasıl olursa olsun misafirlerinizin keyfini çıkarabileceği bir dış mekan odası yaratın. Elit Plus, market şemsiyesi olarak kullanılabilecek endüstriyel bir şemsiye olup, yiyecek kamyonunuzdaki veya hatta satışlarınız için tezgahınızdaki müşterilere gölge sağlar. Kumaşımızın UV koruması, konukları sıcak güneşten koruyacaktır. Bulutlar bir araya gelip yağmur başladığında Elit Plus rüzgara karşı derecelendirilmiştir ve su geçirmezdir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed