Geleneksel alüminyum veya fiberglas çadır direkleri yerine, onları sabit tutmak için destek sağlayan pnömatik kirişlerden yapılmış bir çerçeveye sahip özel olarak tasarlanmış çadırlardır. Pompa, çadırı şişirmek için kullanılır, bu çok kolaydır.

Kurulumu kolaydır, çoğu şişme çadır 10 dakikadan daha kısa sürede kurulur, basitçe yayılır ve şişirilir.

Malzemeye bağlı olarak, hava çadırları aşırı hava koşullarında oldukça iyi performans gösterebilir. Ve eğer bir şey olursa, genellikle hemen düzeltebilirsiniz, geleneksel çadırınızda bir direk kırılırsa bunu yapamazsınız. Bu çadırlar genellikle hacimli çantalarda gelir, bu nedenle taşıması çok kolaydır.

Evet, kesinlikle öyleler. Bu kategoride uzun süre dayanacak şekilde üretilmiş bazı yüksek kaliteli ürünler bulunmaktadır. Havanın büyük bir kısmına dayanabilirler. İstediğiniz performansı elde etmek için doğru çadırı seçtiğinizden emin olun.

Elbette karmaşık bir montaj olmadan sıradan bir çadır kurmaya çok benzer. Önce çadır kurmayı planladığınız alanı temizlemelisiniz. Çadırın zeminini delebilecek veya içerideyken rahatsız olmanıza neden olabilecek kayalar ve dallar gibi keskin nesneleri kaldırın.

Ardından, çadırın tabanını açın ve doğru şekilde yerleştirin. Pompayı valfe bağlayın ve şişirmeye başlayın. Bazı çadırlar tek valfle şişirilebilirken, bazıları ayrı valflerle şişirilebilir.

Bu durumda, ortada bir yerden başlamak ve yanlara doğru ilerlemek en kolay yoldur. Tamamen şişirildikten sonra, hava çadırı tamamen sabit olana kadar mandalları taktığınızdan ve hatları bağladığınızdan ve sabitlediğinizden emin olun.

Tahmin edebileceğiniz gibi, karşılaşabileceğiniz en yaygın sorun çadırın bir ucundaki deliktir. Neyse ki, bu sorun yaygın değildir. Böyle bir şey olursa, deliği bulup kendiniz düzeltebilirsiniz.

Ve deliği sesle veya parmaklarınızla bulamıyorsanız, çadırı küçük hava kabarcıkları ile yerini gösteren bir kova suya koyabilirsiniz. Daha sonra tamir takımını kullanmalı, üzerine bir yama koymalı, tekrar yerine koymalı ve tekrar şişirmelisiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed