Konya Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Dikey olarak çalışan yalıtımlı cam paneller, tamamen açıldığında cam korkuluk haline gelir ve benzersiz bir karşı ağırlık sistemine dayalı olarak pencerelerin açılmasına izin verir. Giyotinlerimize isteğe bağlı bir ekstra olarak motorlu da takılabilir.

Giyotin pencereler, giyotin kapılar ve birçok farklı konfigürasyonda dikey olarak kayabilen giyotin ön cam sisteminin montajı ve montajı konusunda uzmanız. Pencerelerimiz, kapılarımız ve ön camlarımız, dekorunuza uyacak ve işlevselliği artıracak birçok mükemmel seçenek sunar. , heyecan verici ve büyük bir mimari açıklama yapıyor. Restoranlar, teraslar, teraslar ve arka bahçeler için idealdirler. Giyotin kapı ve pencerelerimiz motorlu olarak monte edilebilir, böylece paneller bir düğmeye basarak zahmetsizce açılıp kapanır. Alternatif olarak, manuel olarak çalıştırılabilir. Düşme önleyici güvenlik özelliği olarak giyotin sistemlerini ikincil bir kablo ile kuruyoruz.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü