Konya Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Otel, cafe, restoran veya fuar standı fark etmeksizin her türlü gölgelendirme ihtiyacını karşılayan ve aynı zamanda işletmenize estetik katan çok çeşitli tasarım, renk ve ebatlarda profesyonel şemsiyelerimiz mevcuttur.

Teras, bahçe veya havuzunuz için en iyi seçimdir.

Yapısını çerçeveye, çalıştırma mekanizmasına, kumaşa, destek tabanına ve aksesuarlara ayırıyorsunuz.

Sahip olduğumuz her şemsiyenin kendi tasarımı vardır ve farklı ihtiyaçlara hizmet eder, ancak hepsi dayanıklılık, kalite ve kullanılabilirlik ile ilgili bazı ortak özelliklerde birleşir.

Her tür şemsiyenin çerçevesi, hava koşullarına maksimum dayanıklılık sağlayan malzemelerden yapılmıştır. Şekilleri değişir (kareler, sekizgenler vb.), ağırlıkları ise kaplayacakları alana göre değişir.

Şemsiyenin kolay ve hızlı açılıp kapanmasını sağlamak için mükemmel tekniğinin yanı sıra çalıştırma mekanizmasına da büyük önem veriyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed