Kocaeli Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Şemsiye satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Satın alınacak şemsiyenin her mevsim kullanıma uygun olup olmadığı değerlendirilmesi gereken en önemli özelliklerden biridir. Örneğin; Otel işleten bir şirket plaj şemsiyesi almak istersesadece yaz sezonu için şemsiye seçimi buna göre yapılmalıdır.

İşletmeniz İçin Hangi Şemsiye Modeli Daha İyi?

Birçok işletme dış mekan kullanımı için tasarlanmış şemsiye modellerini tercih etmektedir. Otel, kafe ve restoran gibi işletmelerin sıklıkla tercih ettiği şemsiyeler yazlık ve kışlık olarak farklı modellerde tasarlanmaktadır. Özellikle gıda sektöründe kafe ve restoran işletmecileri yemeklerini açık havada yemek isteyen müşterilerinin taleplerini dikkate almak zorundadır. Açık havada yemek yemeyi tercih edenler için cafe ve restaurant şemsiyeleri kurtarıcı oluyor. İşletmeler şemsiye seçimlerini dekorasyonun bütünlüğünü göz önünde bulundurarak yapmaya özen göstermelidir.

Her mevsim kullanılacak bir şemsiye tercih edilecek olsa da kış mevsiminin olumsuz hava koşulları göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır. Müşterilerini açık havada ağırlayacak olan işletmeler, ısıtma özelliği olan şemsiyeleri tercih edebilirler. Şemsiye alacak işletmeler masa ölçülerine göre seçim yapmaya özen göstermelidir. Büyük masalar için büyük ebatlarda üretilen şemsiyeler, küçük masalar için küçük şemsiyeler tercih edilebilir. İşletmeler şemsiye satın alırken şemsiyenin kullanılacağı mevsime dikkat etmelidir. Dört mevsim tercih edilecek bir şemsiye alınacaksa ürünün kumaş cinsi ve dayanıklılığı dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir.

Dış Mekan Şemsiye Çeşitleri

Her marka ve şirket, hedef müşteri kitlesi tarafından tanınmak ister. Bu nedenle markaların çoğu işletmelerinde promosyon şemsiye modellerini tercih etmektedir. Dış mekanlarda sıkça karşılaşılan seçeneklerden biri olan promosyon şemsiyeler , marka ve firmaların isim ve logolarının basıldığı şemsiye modelleridir. Promosyon şemsiye modelleri sayesinde, ilgili markanın ismine aşinalık artar. Kafe ve restoranlar için üretilen şemsiyeler, onları hem güneş ışınlarından hem de yağmur, kar gibi hava koşullarından koruyacak şekilde hazırlanır. Genellikle markaların kurumsal yapısına uygun renk ve ölçülerde tasarlanan şemsiyeler isteğe göre tasarlanmaktadır. Alüminyum gövdeli şemsiyeler; Halat sistemi, krank sistemi, yan direk veya otomatik şemsiye gibi farklı tasarım ve modellerde üretilmektedir. Markalar ve firmalar, taleplerini göz önünde bulundurarak işletmeleri için dış mekan kullanımına uygun şemsiye modellerini diledikleri modelde tercih edebilirler.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed