Kırşehir Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Kırşehir’de rüzgarda bile gerekli güneş korumasını sunan bir Zip perde mi arıyorsunuz ? Kırşehir’deki Zip perdeniz için bilgiye mi ihtiyacınız var ? Bu işleri uzman ellere bırakın, Elitplus, Kırşehir’in her yerinde Zip perde üretimi ve kurulumunda profesyoneller.

Zip perde , dikey tentenin yeni bir versiyonudur. Bir kutu ile yenilikçi bir stor perde sistemi. Sistem, geleneksel sistemlere göre daha fazla rüzgar direnci sağlayan kumaşın yanlarında kaynaklı bir fermuar içerir.Sinek kumaş kullanılması durumunda, evin içine girmeden dışarıyı görme sağlanır. Pencere veya cephe açıklıklarını korumak istediğinizde ve modern çizgiler arandığında en çok talep edilen sistemlerden biridir . Düz, basit çizgilerle estetik ve teknik konsepte doğru sürekli evrim geçiren fermuar sistemleri. Her zaman ekstrüde alüminyum ve paslanmaz çelik bileşenler kullanarak daha iyi sonuçlar, cilalar ve setin dayanıklılığı elde edilir. Onu Nº1 yapan harika bir setraf ve rüzgar direnci tarafından yönlendirilen dikey tenteler arasında .

Fermuar dikmeleri üstün kaliteli ekstrüde alüminyumdan yapılmıştır . UNE-ISO 9001:2000 kalite sistemine göre üretilen profiller. Bu, sınırsız ömürlü, paslanmaz ve bakım gerektirmeyen bir ürünü garanti eder. Tüm sabitleme ve birleştirme aksesuarları alüminyum ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir, bu sayede korozyon ve kırılma nedeniyle bozulmalar önlenir. Üretimi , daha büyük ölçüler elde etmek için farklı modülleri birleştirme olasılığı ile birlikte, 4.000 mm’lik Çizgi ve 3.200 mm’lik Düşme ( kumaşına bağlı olarak) ile maksimum bir ölçü olduğunu varsayar . Mekanizmalar beyaz veya RAL kartelasından herhangi bir renk olabilir.

Fermuarlı Perde dikey tente genellikle pencerelere ve evlerin girişlerine, sundurma ve bahçelerdeki açıklıklara, çardak ve teras muhafazalarına kurulur. Yağmura ve ılımlı rüzgara karşı neredeyse hermetik bir sızdırmazlık sağlarlar. Kişiler, işletmeler veya kuruluşlar tarafından kurulanlar, yağmura ve havaya karşı güneş korumasını garanti eder. Profillerinin yüksek mukavemeti ve boyutu sayesinde cam perde veya sürgülü kapı gibi muhafazalarla tamamlandığı kurulumlarda şiddetle tavsiye edilir. Dikey Zip perde, ölçü, bağlantı parçaları ve profiller lake alüminyumdan ve bileşenler paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu dikey tente modeli, çeşitli yüzeylerde mevcut olan yeni bir yüksek dirençli kumaş ile üretilmiştir. Kanvasın her iki tarafında koruyucu kaplamalı akrilik veya sentetik elyaflı, ışık geçişi ve görünürlük sağlayan temel kumaş. Çok daha dayanıklı ve dayanıklı kumaşlar. Isı kaynağı ile yapılan güçlendirmenin amacı, kanvasın deforme olmasını önlemek, çizgisini ve gerginliğini korumaktır. Kumaşın yanlarına kaynaklı fermuar, daha fazla rüzgar direnci ve güneşten ekstra koruma sağlar.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü