Bir kış bahçesi, sert hava koşullarından korunurken bol gün ışığına ve manzara manzarasına izin veren bir alandır. Kış bahçeleri, onları ısıtmak ve aydınlatmak için pasif bir güneş bina tasarımına sahip olabilir.

Her ev için özgün bir bitişe sahip çağdaş bir çözümle her mevsimde keyif alacağınız bir alan yaratın. Bir kış bahçesi, duyular için gerçek bir zevk olabilir – her mevsim tadını çıkarabileceğiniz bir alan. Havaların soğuk olduğu ve yeşilliklerin olmadığı kış aylarında sıcaklık ve rahatlık getirir. Flora hayatımızı daha uyumlu hale getirir, ancak aynı zamanda kış bahçesi ısı biriktirdiği için enerji maliyetlerinden tasarruf sağlayacaktır.

Kış bahçesi evin bir uzantısıdır ve ek yaşam alanı sağlar, bu da onu karlı bir yatırım haline getirerek mülkünüzün değerini önemli ölçüde artırır.
Bu camlı alan, ortak bir sundurma veya veranda veya klasik bir balkon ve terasın camı olabilir. Kış bahçesi, evinde, restoranında, otelinde veya showroomunda özgün bir vurgu yapmak isteyen herkes için modern bir çözümdür.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed