Bir kış bahçesi, sert hava koşullarından korunurken bol gün ışığına ve manzara manzarasına izin veren bir alandır. Kış bahçeleri, onları ısıtmak ve aydınlatmak için pasif bir güneş bina tasarımına sahip olabilir.

Her ev için özgün bir bitişe sahip çağdaş bir çözümle her mevsimde keyif alacağınız bir alan yaratın. Bir kış bahçesi, duyular için gerçek bir zevk olabilir – her mevsim tadını çıkarabileceğiniz bir alan. Havaların soğuk olduğu ve yeşilliklerin olmadığı kış aylarında sıcaklık ve rahatlık getirir. Flora hayatımızı daha uyumlu hale getirir, ancak aynı zamanda kış bahçesi ısı biriktirdiği için enerji maliyetlerinden tasarruf sağlayacaktır.

Kış bahçesi evin bir uzantısıdır ve ek yaşam alanı sağlar, bu da onu karlı bir yatırım haline getirerek mülkünüzün değerini önemli ölçüde artırır.
Bu camlı alan, ortak bir sundurma veya veranda veya klasik bir balkon ve terasın camı olabilir. Kış bahçesi, evinde, restoranında, otelinde veya showroomunda özgün bir vurgu yapmak isteyen herkes için modern bir çözümdür.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü