Kırklareli Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Hem iç hem de dış mekan kullanımı için bir dizi gizli stor perde sunar. Bu sistemler, karartma koşullarına kadar optimum ışık yönetimi sağlamak için en son teknolojiyi avangard kumaşlarla birleştirir.

Güneş koruma sistemleri, gölgeler alanındaki en son gelişmeleri uygulama, ışık akışını en aza indirme ve en yüksek derecede opaklık ve mahremiyet yaratma tutkusu tarafından oluşturulan standart panjurların bir evrimidir .

gölgelik , tasarım ve işlevselliği birleştiren çift fermuarlı bir sistemdir. Çift karartma ve dekoratif kumaşlar sayesinde günün saatine bağlı olarak ışığın girişini kontrol etme veya engelleme seçeneği ile parlaklığın tam kontrolü sağlanır.

Bu kutulu iç sistem , karartma kumaşının çıkmasını önleyen, patentli, fermuarlı Zip teleskopik raydan oluşur. Çift gölge , gelişmiş ışık kontrolü için bağımsız bir tahrike sahiptir. Düzensiz yüzeylerde bile kurulum basittir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed