Şişirilebilir çadırlar ve diğer ürünler, etkinlik, fuar vb. yerlerde montaj ve demontaj için harcanan zamanı basitleştirir ve kısaltır. Çadırlar standart versiyonlarda veya baskılı veya baskısız kişiye özel tasarımlarda teslim edilebilir. 3D modellenebilen figürler veya ürünler kolaylıkla şişirilebilir reklam figürüne dönüştürülebilir.

Müşteri danışmanlarımız, müşterilerimizin mesajlarını hem dijital hem de daha geleneksel olan çoğu medya aracılığıyla iletme konusunda profesyonel bir geçmişe ve kapsamlı deneyime sahiptir. Yaratıcılığımız fikirlerinizi yükseltecek ve ürün ve hizmetlerinizin pazarda görünmesine yardımcı olacaktır.Bir müşteri olarak şirketinizi veya ürünlerinizi pazarlamak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir sisteme koymayı seçtik ve şimdi tüm müşterilerimize toplam teslimatları şu alanlarda sunabiliyoruz:
profil oluşturma – grafikler – tabelalar ve dekor.

Bizi seçerseniz minnettar oluruz! İyi bilgimizi ve yüksek hizmet seviyemizi kanıtlamalıyız. Müşteri ilişkilerini karşılıklı güven ve saygı üzerine inşa ederiz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed