Kırklareli Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

İster mikro delikli kumaşlı tekstil sistemleri olsun, isterse güvenlik anahtarı ile kapatma seçeneği ile sürgülü cam sistemleri olsun farklı yan kapama sistemleri ile tamamen kapatılabilmektedir.

Otel, restoran veya bar ve kafelerde yoğun kullanım için özel olarak tasarlanmış ister özel ister profesyonel geniş terasları kapatmanıza olanak tanıyan eşsiz bir pergola.

Rüzgar, yağmur ve UV ışınlarına karşı koruma ve aynı zamanda harika bir temiz hava hissi veren PergoTex II yağmur geçirmez çekme pergola. Güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız, sadece bir düğmeye basın ve kumaş açılacaktır. Hava kötüleşirse, geri çekilebilir tenteyi tekrar kapatmanız yeterlidir. Verandanızdan çıkmadan hemen yağmurdan korunursunuz.

Son derece dayanıklı alüminyum profillere sahip tasarımı, tavanda 3 kılavuz, ancak sadece 2 ön direk ile 7 m genişliğe ulaşmasını sağlar, böylece görüntünün ortasında görüntüyü rahatsız eden veya engelleyen direkler olmadan tam panoramik bir görünüm sağlar.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü