Kırklareli Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

İster mikro delikli kumaşlı tekstil sistemleri olsun, isterse güvenlik anahtarı ile kapatma seçeneği ile sürgülü cam sistemleri olsun farklı yan kapama sistemleri ile tamamen kapatılabilmektedir.

Otel, restoran veya bar ve kafelerde yoğun kullanım için özel olarak tasarlanmış ister özel ister profesyonel geniş terasları kapatmanıza olanak tanıyan eşsiz bir pergola.

Rüzgar, yağmur ve UV ışınlarına karşı koruma ve aynı zamanda harika bir temiz hava hissi veren PergoTex II yağmur geçirmez çekme pergola. Güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız, sadece bir düğmeye basın ve kumaş açılacaktır. Hava kötüleşirse, geri çekilebilir tenteyi tekrar kapatmanız yeterlidir. Verandanızdan çıkmadan hemen yağmurdan korunursunuz.

Son derece dayanıklı alüminyum profillere sahip tasarımı, tavanda 3 kılavuz, ancak sadece 2 ön direk ile 7 m genişliğe ulaşmasını sağlar, böylece görüntünün ortasında görüntüyü rahatsız eden veya engelleyen direkler olmadan tam panoramik bir görünüm sağlar.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed