Kırklareli Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Elitplus Giyotin, özellikle yerden tasarruf edilmesi gerektiğinde bir bina açıklığının kapatılmasına uygun dikey açılır pencere sistemidir.

Elitplus Giyotin penceresi, size ufuk çizgisinin eşsiz manzarasını sunmayı vaat eden, dikey olarak kayan, uzaktan kontrol edilebilen bir hareket sistemidir. Bu seri, modern mimari yapıların boyutlarını ve açıklıklarını en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

İnce alüminyum profil çerçevelerin camla kombinasyonu, sistemin şaşırtıcı ve benzersiz zarafetiyle sonuçlanır, maksimum şeffaflık ve mükemmel performans sağlar.

Son derece basit bir mekanik kol mantığı ile çalışır ve minimum enerji tüketimi sağlayan elektrik motoru uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Sistemin alüminyum çerçeveleri pencereye sızdırmazlık sağlar.

Güzel giyotin pencere profilleri, tüm RAL renklerinde veya eloksallı alüminyumda tamamen özelleştirilebilir çok panelli kombinasyonlar ve sonsuz renk seçenekleri sunar.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü