Kırklareli Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Şemsiyeler kullanım alanlarına göre farklı model ve tasarımlarda üretilmektedir. Bu nedenle satın alınacak şemsiyenin nerede ve ne amaçla kullanılacağı büyük önem taşımaktadır. Restoran şemsiyesi , plaj şemsiyesi, bahçe şemsiyesi ve promosyon şemsiyesi büyük ilgi gören ana şemsiye seçenekleri arasındadır.

– Cafe & Restaurant Şemsiyeleri: Her geçen gün kafe ve restoran sayılarının artmasıyla birlikte işletmeler arası rekabetin de arttığı görülmektedir. Kafe ve restoranların müşterilerine sunacakları konforlu ve kullanışlı alanlar tanınırlıklarını artıracağından işletmelerinde tercih edecekleri iç ve dış mekan ürünleri de oldukça önemlidir. Kafe ve restoran şemsiyeleriHem dekorasyon hem de hizmet açısından önemli bir konuma sahip olan , şık ve fonksiyonel olması açısından büyük bir avantaj getiriyor. Kafe ve restoran konseptine uygun olarak tasarlanan şemsiyeler, sadece dekoratif şıklığı destekleyen ürünler değil, promosyon olarak tasarlandıklarında da önemli bir reklam aracı haline geliyor. Kafe ve restoranlar için tercih edilecek şemsiyeler diğer şemsiye ürünlerinde olduğu gibi kişisel tercihler doğrultusunda üretilmektedir. Farklı renk, ebat ve desenlerde üretilebilen şemsiyeler isteğe göre promosyon şemsiye formatında da hazırlanabilmektedir.

– Bahçe Şemsiyeleri: Bahçe tasarımına küçük ve önemli dokunuşlar yapmak isteyenler, bahçe şemsiyelerinin büyüleyici şıklığı ile bahçelerine daha şık bir hava katabilirler . Özellikle yazlık tatil beldelerinde zamanının çoğunu bahçede geçiren kişiler için bahçe şemsiyesi büyük önem taşımaktadır. Bahçe şemsiyeleriGüneşin yakıcı ışınlarını önleyen ve yaz mevsiminde gölgelik görevi gören , farklı model ve tasarımlarda üretilebilmesi açısından önemli bir dekoratif ürün olmayı başarıyor. Bahçe şemsiyesi satın alırken şemsiyenin bahçedeki diğer mobilya ve aksesuarlarla uyumlu olmasına özen gösterilmelidir. Uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan bahçe şemsiyeleri farklı renk, desen ve tasarımlarda üretilebilmektedir. Her bütçeye uygun farklı modelleri bulunan bahçe şemsiyeleri, güneş ışığının olumsuz etkilerinden korur ve insanlara yağmurlu havalarda ıslanmadan bahçede oturma imkanı sunar.

– Promosyon Şemsiyeleri: Promosyon şemsiyeleri, marka ve firmaların daha geniş kitleler tarafından tanınması için tercih edilen baskılı şemsiyelerdir. Günümüzde aynı sektörde hizmet veren firmalarda belirli bir rekabet durumu söz konusudur. Promosyon şemsiyeler , markaların kimliklerini destekleyen ve firmaların şemsiyeleri üzerinden dahi tanıtım yapmalarına olanak sağlayan uzun ömürlü ürünlerdir. Bazı işletmeler, özel müşterileri için hediyelik eşya olarak promosyon şemsiyeleri tercih etmektedir. Üzerinde marka logosu bulunan promosyon şemsiyeler , hem müşteri memnuniyetini artırması hem de markanın kurumsal kimliğini temsil etmesi açısından oldukça önemli bir detaydır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed