İkilem: Çatı çadırınızda uyuduğunuz anda, çatı yükü her zaman aşılır. Bunun nedeni , üreticilerin dinamik ve statik çatı yükleri arasında bir ayrım yapmamasıdır . Tersine, çadırın kullanıcısı için bu, araç üreticisinin çatıdaki hasarlardan sorumlu olmadığı anlamına gelir.

Artık emin olmayan herkes bir yandan rahat bir nefes alabilir, diğer yandan çatı çadırlarının sayısız gururlu sahibinin bu düşünceleri sizden önce düşündüğünü varsayar. Arabanın çatısına bir şey olmadı. Daha önce de belirtildiği gibi, bir araç takla attığında, çatıda yatarken olduğundan çok daha büyük kuvvetlere dayanmak zorundadır. Ayrıca , çadır dahil insanların yükü sadece arabanın çatısı tarafından değil, öncelikle daha sağlam çerçeve tarafından taşınmaktadır . Montajdan önce kendinizi ayrıntılı olarak bilgilendirin, böylece hiçbir şey ters gitmesin. Çatı hasarı meydana geldiğinde, bunun %99’u montaj hatalarından kaynaklanmaktadır.

Herhangi bir araç tipine bir çatı çadırı monte etmek mümkündür, lütfen sadece aracınızın hangi tavan yüküne sahip olduğunu ve hangi portbagaj/hangi sabitleme sistemini seçmeniz gerektiğini önceden öğrenin. Bu araçtan araca değişir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü