Kırıkkale Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Bugün, dış tasarımcılar genellikle sitenin gerçek bir vurgusu olarak kabul edilen pergolaların oluşturulmasını önermektedir. Ancak, tüm insanlar bu elektriksel yapıların ne olduğunu bilmiyor.

Bu binanın adı, çevirisi amacını anlamayı kolaylaştıran İtalyanca kelime (pergola – gölgelik, uzantı) sayesinde ortaya çıktı. Bununla birlikte, diğer mimari “kanopiler” ve “müştemilatlar” ile birlikte, pergola şekli ile dikkat çekicidir.

Pergola’nın işlevselliği hakkında konuşursak, bu gölge oluşturmak için harika bir gölgelik, güneşten etkili koruma ve sevdiklerinizle keyifli bir eğlence için bir oturma alanı. Bu ürünün çeşitli çeşitleri arasından seçim yapmak her şeyden önce elektrikli tentenin yapması gereken görevi belirlemeye değer.
Mimari bir yapı olarak bir pergola şunlar olabilir: bir tente, bir ekran veya birkaç kemerli bir tünel .

Pergola otomatik sistemi, odanın çatısını katlamak ve genişletmek için tasarlanmıştır ve belirli bir alanın hava koşullarına bağlı olarak üretimi için malzemeler kullanılmaktadır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed