Kış bahçesi ister yaşam alanlarının bir uzantısı olarak tasarlansın, ister bağımsız bir varlık olarak tasarlansın, estetik ve enerji verimli olmalıdır. Kış bahçesini gün içinde çokça vakit geçirdiğiniz odaların yanına yerleştirmenizi tavsiye ederiz. Yatak odası veya çocuk odasının yanında bir kış bahçesi önermiyoruz. Doğru yeri seçmek çok önemlidir – güneydoğu veya güneybatı tarafını öneririz (güney tarafında aşırı ısınma olacaktır ve odanın ayrıca soğutulması gerekir). Kış bahçesini yol kenarı veya yol kenarı gibi uygun olmayan ortamlara yerleştirmemeye dikkat edin. Başka seçeneğiniz yoksa, size kesinlikle maliyeti artıracak, ancak amaca hizmet edecek ses geçirmez cam sunuyoruz. Kış bahçesinin doğru montajı, ısıtma maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir. Kış bahçesi günde en az 5 saat (ağaçlar veya komşu nesneler tarafından gölgelenmeden) güneşe maruz kaldığında, pasif bir güneş enerjisi, yani ısı akümülatörü olarak hizmet edebilir.

Konservatuar için iyi bir temel ihmal edilmemelidir. İstikrar ve güvenlik sağlar. Evin cephesi ile derzlerin doğru uygulanması, kış bahçesinin ekonomisini ve dayanıklılığını da etkiler. Bu sözde oluşumunu engeller termal köprüler (çok fazla ısının kaybolduğu yerler). İyi yapılmış derzler ayrıca istenmeyen yoğuşmayı da önler. Böylece camda çiy görünmeyecek ve kış bahçesinde kalmak enerji verimli olduğu kadar keyifli olacaktır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü