Kırıkkale Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Kırıkkale Hayvan Çadırı

Hayvancılık ülkemizin pek çok noktasında bir geçim kaynağıdır. Çok emek isteyende bir iştir. Hem hayvanların rahat edebilmesi hem de sahiplerinin iş gücünü biraz daha hafifletebilmek amacı ile firmamız sizlere yenilikçi bir çözüm sunmaktadır. Bu çözüm ise hayvan çadırıdır. Kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılarak her türlü canlı için uygun alanlar tasarlamaktayız. Ayrıca alanların sahip olduğu üstün özellikler ile de hayvanlarınız korunmuş olmaktadır.

Kaliteli Kırıkkale Hayvan Çadırı Hizmetinin Adresi

Uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde Kırıkkale hayvan çadırı hizmeti ile sizleri buluşturmaktayız. Çevreci, sağlık açısından tamamen uygun, bakteri üremeyecek şekilde çadırlar kurulmaktadır. Her türden hayvana uygun çadırlarda yapılmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayın.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed