Kırıkkale Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Herkes kavurucu güneşin tehlikelerini bilir ve bu nedenle yaz mevsiminde plaj ve bahçe şemsiyeleri anında raflardan süpürülür. Bu yüzden seçim konusunda tereddüt etmeyelim ve fiyat etiketinin yanı sıra alıcının dikkatine değer çeşitleri ve modelleri de göz önünde bulunduralım. Üretim malzemeleri, işaretler ve malların bir takım özellikleri hakkında bilgi sahibi olacağız.

Bahçe şemsiyesi almak istiyorum. Hangi parametrelere bakmalı?

Şemsiye veya şemsiye almaya karar verenler, 4 parametreye göre seçim yapmalıdır:

kubbe kumaşı;

kubbe konuşmacıları;

taban (çubuk);

açma/kapama mekanizması.

Kubbenin rengi ve tasarımı herkes için kişisel bir konudur. Boyut açısından, özel bir öneri de yoktur, çünkü her alıcı bir plajda veya arsada gölgede bir şemsiye altında kaç kişinin saklanacağı hakkında daha fazla şey bilir. Ancak kubbenin dikildiği kumaş mutlaka standartları karşılamalıdır:

Yoğun ol. Dış mekan şemsiyesi sadece parlak güneş ışığından değil, aynı zamanda yağmur ve rüzgardan da tasarruf etmelidir. Bu nedenle, 180 g/m2 üzerinde bir kumaş yoğunluğu arayın.

Su ve kir tutmaz emprenye edin. Şemsiyeler yıkanmaz, çünkü büyük numuneleri yıkamak çok zor olabilir. Önceden düşünün ve yıkanması gerekmeyen bir tane satın alın.

Kulübede, yazlık kafelerdekine benzer bir şemsiye satın alabilirsiniz. Bunlar yaklaşık 250-270 g / m2 kumaş yoğunluğuna sahip büyük ve güzel modellerdir. ve mühürlü dikişler. Ürünler havanın tüm kaprislerinden koruyacaktır.

Ancak ayaksız satılan plaj şemsiyeleri (sadece kuma veya çakıllara yerleştirilirler), sadece hafif yağmurdan ve sıcak güneşten tasarruf sağlar. Bahçede piknik yapmak için küçük bir bahçe masasındaki özel bir deliğe yerleştirmek iyidir. Ve elbette, sahile taşınmak için uygundurlar.

Saklanmayalım, şemsiye kubbe için en iyi kumaş akriliktir. Güneşte solmaz ve ışınlardan iyi korur, yağmurlu bir haftadan sonra çürümez. Akrilik lifler kolayca boyanır. Bu malzeme için, parlak ve güzel bir dış mekan şemsiyesi alan üreticiler ve tüketiciler tarafından sevilir.

Ayrıca pamuk ilaveli polyester ve karışımlı kumaşlardan yapılmış iyi bahçe şemsiyeleri. Ancak kubbe yapımı için gerekli malzemeleri başka bir paragrafta daha ayrıntılı olarak ele alacağız. Ve şimdi yapı çeşitlerine geçelim.

Şemsiye tasarımları
Modern şemsiyelerin üç tür yapısı vardır:

Standart bahçe şemsiyesi

Bu, yazlık evler ve bahçeler için herhangi bir mağazadan satın alınabilen türün bir klasiğidir. Şemsiyenin kubbesinin boyutu etkileyici. Genel olarak, normal bir plaj şemsiyesi gibi görünüyor. Sadece çok kararlı değil. Dilerseniz denize veya nehir kenarında pikniğe giderken yanınıza alabilirsiniz.

Mekanizma manuel olarak veya halat makaralı sistem yardımıyla (üretici tarafından monte edilmiş olması şartıyla) açılır. Bir yan şemsiye satın almak istiyorsanız, standında ek bir dizi olan bir ürün seçin (yanlara doğru eğilmekten sorumludur).

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed