Kilis Tente, İmalatçı Firma, Montajı, Modelleri – Fiyatları

Elitplus modeli, dış mekanla bütünleşen şiirsel dokunuşu sayesinde estetik bir görünüm sağlar.

Dış cepheye uygun renk ve doku seçenekleri ile rüzgar ve güneşin olumsuz etkilerinden korunmanın yanı sıra estetiğin yapı ile bütünleşmesini izleme şansı bulacağınız bu model ile hizmetinizde.

Koruma sistemi ile üstün mühendislik detaylarını içeren model, kullanım esnasında size manuel ve motorlu tente seçenekleri sunmaktadır.

Tente Kullanım Alanları

Tentenin yanı sıra her mevsim tercih edilebilecek olan tentenin kullanım alanları oldukça fazladır. Yaz kış suya ve ışığa karşı dayanıklı olan tente ve branda, mevsime göre yağmurdan, rüzgardan ve güneş ışığından koruyan bir kumaş türüdür. Tente ev, işyeri ve kafeterya gibi birçok farklı alanda kullanılabilecek geniş tente ve branda çeşitleri ile hizmetinizdedir.

Dış mekanlarda kullanılan tente ve brandalar ev ve ofis hayatında da tercih edilmektedir. Bahçe ve balkonlarda kullanılan bu ürün araç ve teknelerde de yerini almıştır. Hayatın her alanında kullanılan tente mevsime göre işlevini değiştirir. Hava koşullarına göre koruma sağlayan tente, soğuk havalarda sigara içmenin yasak olduğu yerlerde, açık alan üşümemesi için tente ve branda ile kapatılır. Yaz aylarında kafelerde, çay bahçelerinde, havuzlarda ve plajlarda tente ve branda kullanılarak güneşten korunma sağlanabilir. Elitplus tercih ederek yaşam alanlarınızın etkinliğini artırabilirsiniz.

Kullanım Alanları ve Konumları

Porches ve Yürüyüş Yolları
Alışveriş merkezi rekreasyon alanları
Cafe ve Restaurant bahçe kapanışı
Parklar ve Bahçeler
Oteller
Evler
Estetik ve fonksiyonel olarak tasarladığımız tente sistemleri, dış mekanların dört mevsim yaşam alanını arttırırken, balkon ve bahçenizden alacağınız keyfi de arttırır. Mevcut yapıların genel görünümüne uygun olarak konfigüre edilen tente sistemleri, zararlı UV ışınlarından da koruma sağlar. Elitplus sayesinde hızlı kurulum ve düşük maliyetli tenteler ile yaşam alanlarınızı yeniden tasarlayabilirsiniz.

Mafsallı Tente

Kafe, pastane ve lokantaların kapılarının önüne koydukları masalarda oturacak kişileri güneşten ve yağmurdan koruma amaçlı olarak tasarlanmış şık görünümlü tente çeşitleri arasında yer almaktadır. Dış görünümüne önem veren marketler tarafından da bu tenteler daha çok kullanılmaya başlanmıştır.

Çift Açılır Tente

Büyük işletmeler tarafından açık alanlarında ki etkinliklerin güneşin ve yağmurun etkisinden korunması amacı ile tasarlanmıştır. Tentenin koruyacağı alanın dört bir tarafına ayaklar dikilir ve tente bunların üzerine iki parça olarak gerilir. Tam ortadan açılacak şekilde tasarlanmıştır ve gerektiğinde sadece bir tarafı açılabilmektedir. Otellerin, havuz başlarında bahçe restoranlarında, kır düğünlerinin yapıldığı işletmelerde ve kafelerde kullanıldığı görülmektedir.

Körüklü Tente

Bu tente çeşidi ilk olarak tasarlanan ve artık modası geçtiği düşünülen bir tente çeşidi olmaktadır. Buna rağmen uygun fiyatlı olması ile hala marketler ve dükkanının önüne gölgelik oluşturmak isteyen küçük esnaf tarafından kullanılmaktadır. Nostaljik bir görüntü oluşturmak isteyen işletme sahiplerinin de tercihi olmakta istenen her renkte de üretilmektedir. Bir kolun çevrilmesi ile ihtiyaç duyulduğunda açılmakta yine aynı kolun çevrilmesi ile de gece olduğunda kapatılmaktadır.

Kasetli Tente

Kasetli tente tasarımları yağmur, rüzgar, don ve kardan en yüksek düzeyde koruma sunar. Elektrikli tente, konfor için tercih edilen bir seçimdir. Şık kaset tasarımı evinize uyum sağlar. Uzaktan kumanda ile yerinizden kalkmadan tentenizi kontrol edebilirsiniz. Güneş ve / veya rüzgâr sensörleri ekleyerek tentenizin siz olmasanız dahi gölgelendirme yapmasını veya sisteminizi korumasını sağlamak elinizde.

Sabit & Dekoratif Tente

Dekoratif Tente sistemleri, camların veya cephelerin ölçü ve şekillerine göre özel olarak imal edilir. Özellikle ev girişlerinin saçak kısımlarının kapatılmasında çokça rastlanan bir modeldir. Görüntüsü bulunduğu yere artı bir güzellik katmaktadır.

Wintend Tente

Wintent pencere tentesi, uygulama alanı geniştir. Wintent pencerelerde yada mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir. Sistem motorlu ve manuel olarak kullanılabiliyor. Pencere tentesi güneş kırıcılığın da haricinde mekanınıza estetik bir görüntü katıyor. Alüminyum bölümler istenilen RAL rengine boyanabilir ve kumaş seçenekleriyle üretilebilmektedir.

Tente Modelleri 

Tente modelleri içerisinde en çok kullanılmakta olan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Mafsallı Tente: Genel olarak işletmelerin dış alanlarında kullanılmakta olan ürünlerdir. Aynı zamanda balkonlar için de farklı boyutlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 
  • Kasetli Tente: Farklı hava koşullarına uygun olma özelliği ile bilinmektedir. Sert rüzgarlarda ya da yağışlarda bile oldukça dayanıklı olması sayesinde kullanılabilmektedir.
  • Çift Açılır Tente: Kafe ve restoranların açık alanlarında tercih edilmekte olup iki tarafının da açılıp kapanma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede daha geniş alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 

Tente modelleri içerisinden seçim yapılırken öncelikli olarak ihtiyacın doğru bir biçimde belirlenmesi gerkepektedir. Alanın genişliği ya da ne kadar sık kullanıldığına bağlı olarak tente seçimleri yapılabilmektedir. 

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Tente Tanıtım Videosu

Tente Referanslarımız

Tente Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü