Kilis Mafsallı Tente, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Kilis’de mafsallı bir tente bütçesi mi arıyorsunuz? Mafsallı tenteniz için kurulum, aksesuar veya branda değişikliğine mi ihtiyacınız var? Bu işleri uzman ellere bırakın, Elitplus, Kilis’de belden kırmalı tentelerin üretimi ve montajında ​​profesyoneller.

Güneş ve yağmur koruması için en iyi bilinen ve en çok kurulan temel klasik tentedir. Tüm piyasadaki en hassas düzenleme sistemlerinden birine sahip, sıfırdan doksan dereceye kadar eğimler elde edebilen, açıldığında tamamen yatay veya tamamen dikey kalabilen katlanır mafsallı kollu bir tentedir. Mafsallı tenteler, destek elemanlarının gizlenmesi ve manevraların eşlik ettiği pürüzsüz ve yuvarlak hatlarla, özellikle tentenin çalışabilirliğini kolaylaştıran estetik ve teknik konsepte doğru sürekli olarak gelişti. Rakiplerine kıyasla sabitlemede dikkate değer iyileştirmeler, büyük olanaklar ve kurulum çeşitliliği ile onu mafsallı kollu tenteler arasında 1 numara yapar.

Mafsallı tente, ayarlanabilir ve açılır kollu, görünmez kollu tente veya uzatılabilir kollu tente olarak da bilinir.

Mafsallı tentelerimiz en kaliteli ekstrüde alüminyumdan yapılmıştır . UNE-ISO 9001:2000 kalite sistemine göre üretilen profiller. Bu, sınırsız ömürlü, paslanmaz ve bakım gerektirmeyen bir ürünü garanti eder. Tüm sabitleme ve birleştirme aksesuarları paslanmaz çelikten yapılmıştır, böylece korozyon ve kırılma nedeniyle bozulmalar önlenir. 6.000 mm’lik maksimum Çizgisi ve 3.500 mm’lik Çıkış, onu geniş yüzeyleri korumak için ideal bir aday yapar. Mafsallı tenteler, iletimi önemli ölçüde iyileştiren yaylar ve dahili paslanmaz çelik zincirlerden oluşan Premium iç germe sistemini içerir. Yapısı alüminyum kollar, destekler ve aksesuarlar, iç paslanmaz çelik vidalar, galvanizli kanvas makaralı boru ve alüminyum ön profilden oluşmaktadır. Mekanizmalar beyaz veya RAL kartelasından herhangi bir renk olabilir.

Bu sistem, cepheye veya duvara, tavana ve duvarlar arasına önden montaj imkanı ile kurulum açısından en çok yönlü sistemlerden biridir . Balkonlar, teraslar, bahçeler, teraslar, galeriler vb. gibi herhangi bir yere kurulabilirler. Bireyler, mağazalar veya barlar ve restoranlar gibi kuruluşlar tarafından yaygın olarak kurulurlar, cephelerin ve vitrinlerin korunmasını garanti eder veya dış alanları korurlar ve sigara içenler.

Mafsallı tenteler ölçüye göre, bağlantı parçaları ve profiller lake alüminyumdan ve bileşenler paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu tente modeli yüksek kaliteli akrilik kanvas, PVC kanvas, ekolojik kanvas veya mikro delikli kanvas (ekran) ile üretilmektedir. Elementlere ve zamanın geçişine karşı iyi direnç gösteren, kısa vadeli hasarlardan kaçınan güçlü ve sağlam kanvasların cilalı ve birleşimli tenteleri.

Mafsallı tentenin çalıştırılması genellikle manueldir , krank vasıtasıyla bir vinç tarafından döndürülür. Ayrıca çalıştırma ve kontrolünden sorumlu olan, uzaktan kumanda ile yönetilen bir motor ile etkinleştirme imkanı da bulunmaktadır. Buna karşılık rüzgar, güneş ve yağmur sensörleri gibi güvenlik unsurları dahil edilebilir . Onlarla, kötü hava durumunda evin veya tesisin olmadığı durumlarda her zaman tam güvenlik sağlayacağız.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Mafsallı Tente Tanıtım Videosu

Mafsallı Tente Referanslarımız

Mafsallı Tente Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü