Ekonomik ve Yüksek Teknoloji Bölgesi’ndeki fabrikaları ile merkezi bir konuma sahiptir. gururla yetenekli bir iş gücüne ev sahipliği yapıyor ve müşterilerine herhangi bir sayıda özel özel tasarım üretebilmenin avantajlarını sunuyor. Ürünümüz, aşağıdaki şişirilmiş promosyon ve pazarlama ürünlerini içerir: şişme fedailer , yaşam dolu kaleler, dev kaydıraklar ve reklam çadırları, kemerler, şişme su kaydırakları, eğlence parkı, şişme kombinasyonlar ve oyunları, tatil şişme ve Noel süslerini teşvik edin. promosyon aksesuarları Animasyonlu karikatürler ve tüp dansçılar, şişme jumperlar, reklam balonları, ekranlar ve reklam panoları, şişme havuzlar, şişme botlar, engel kursları vb. satılık şişme botlar.

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Ürünlerimizle ilgili her türlü bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Her türlü sorunuzu yanıtlamaktan her zaman mutluluk duyarız. Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Avustralya, Okyanusya ve Asya’ya, tüm dünyaya teslim edebiliriz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Gel Gel Balon Tanıtım Videosu

Gel Gel Balon Referanslarımız

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Gel Gel Balon Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed