Mekanizma tamamen tek bir firma tarafından üretilmektedir. Üretici firma ISO 9001 ve CE Kalite Sistem Standartları sertifikasına sahiptir.

Fotoselli Kapı elektronik sistemi kapalı bir kutu içerisinde korunmaktadır.

Fotoselli Kapı, radar algılama alanı dışındaki kişi ve nesnelerin kapıya çarpmasını önleyen güvenlik fotosel sistemine sahiptir. Kapı arasında bir kişi veya cismin durması durumunda bu sistem kapının kapanmasını engelleyecek ve kapı tamamen kapandığında devre dışı kalacaktır.

Fotoselli Kapı gerektiğinde ek buton, anahtar kontak anahtarı, konsol komut anahtarı, zemin temas karşılama matı, kart okuyucu veya şifre cihazı veya hijyenik el proxy’si kullanılarak tercihe göre kontrol edilebilir.

Fotoselli Kapı Şasesi : Özel yapılmış şasenin özel tutma kolları sayesinde kapı montajında ​​ve ayarlanmasında kullanım avantajları vardır.

Fotoselli Kapı Operatörü: Dijital operatöre özel olarak eklenen +3 Fonksiyonu ile 8 farklı program seçeneği kapasitelidir.

Fotoselli Kapı Motoru: Sessiz ve sürtünmesiz motor manyetik alan yaratmaz ve uzun süreli kullanımlarda yağ sızıntısı ve güç kaybı olmadan düzenli açılıp kapanma özelliğine sahiptir.

Fotoselli Kapı Kasnağı: Çift kasnak sistemi aşınmaya karşı güçlendirilmiştir.

Fotoselli Kapı Garantisi: 2 yıl üretim garantisi (10 yıl parça tedarik garantisi).

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Fotoselli Kapı Tanıtım Videosu

Fotoselli Kapı Referanslarımız

Fotoselli Kapı Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed