Hangi çatı çadırının arabanıza uygun olup olmadığını kontrol etmek ister misiniz? Otomatik kontrolü yapın! çatı çadırları hemen hemen her arabaya uyar. Akıllı yapıları ve hafif malzemelerin kullanımı sayesinde çatı çadırlarımız neredeyse hiç ağırlık yapmaz. Ayrıca bir Volkswagen sürebilirsin! veya çatı çadırlı Renault Clio.

Arabada bir çatı çadırı ile kamp tatilleri giderek daha popüler hale geliyor. Ve bu anlaşılabilir. Çünkü bir çatı çadırı, fiyatın çok altında bir mobil evin özgürlüğünü ve bağımsızlığını sunar. kamp yaparken çatıdaki çadırdan nefes kesen manzaranın tadını çıkarın. Ya da Fransa’daki bir kamp alanında bir çatı çadırından yararlanın. Artık soğuk, ıslak veya engebeli zeminde yatmak yerine kuru, sıcak ve rahat bir uyku uyursunuz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü