Kıbrıs Kış Bahçesi, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Evlerde yapılan mutfak keyfi kadar balkon keyfide meşhurdur. Yazın güneşin tadını çıkarırken çiçeklerle ve dekoratif unsurlarla hoş sohbetlerin gerçekleştiği evlerin bu küçük çıkıntıları çoğu zaman kış aylarında terk edilir oysa şimdi cam sistemleri ve kış bahçeleri sayesinde balkon keyfi dört mevsim yaşanılası küçük ve sıcak bir alan kazanmanıza olanak sağlıyor. Balkon sevenleri sevindiren bu uygulama evleri çekici hale getirirken modern yaşam alanı kazandırıyor.

Elitplus Yapı Sistemleri güvencesiyle cam balkon sistemleri kış bahçesi olarak balkonunuzu çatısı ve kenarlarıyla kapanırken açılır cam tavan ve katlanır camlar sayesinde kendinizi şımartabilir ve konuklarını keyifle ağırlaya bilirsiniz

Sizde bahar gelmeden şık balkonlar oluşturabilirsiniz temiz hava almak için çıktığınız,içinde keyifli yemekler yediğiniz,evlerin vazgeçilmez bölümü olan balkonlar cam sistemleriyle kapanabilir böylelikle daha güvenilir daha korunmalı ve daha dikkat çekici tarza bürünebilir. Katlanır cam balkon, açılır cam tavan ile dilediğiniz gökyüzünü izleyebileceğiniz gibi kış bahçesi ve sabit cam seçeneği ile yine evlerinizin balkonlarını mekanlarınızın ve işyerlerinizin muazzam bir görse estetiğe kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Evlerimizin olmazsa olmazı ve balkonlarımızın kurtarıcısı cam silisyum dioksit ve toprak alkali oksitlerinin yüksek sıcaklıkta birbiri içerisinde çözünmesi ile elde edilen bir karışımdır. Camın bir rastlantı sonucu bulunduğu söylenir tarihçi Pliny’e göre bir ticaret gemisindeki insanlar kıyıya çıkar ve nehir yatağında bir ateş yakarlar. Ertesi gün yakılan ateşin külleri arasında parlak saydam cam parçaları bulunur. İlk cam örnekleri kumun bol bulunduğu Mısır ve Mezopotamya’da ortaya çıkmıştır Cam sanatının gelişmesi Venedik’te başlamıştır 15.nci ve 16.ncı yüzyıllarda tüm avrupada yayılmıştır bugün hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen camlar balkonlarınızın yaz kış yaşanır olmasını sağlamaktadır.

Elitplus Yapı sistemleri uzman kadrosu ve cam kalitesiyle balkon severlere zamanında teslim ve uygun fiyat avantajlarıyla hizmet etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yerinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız devam ederken Adana’da bulunan ofisimizde beklentilerinizi dikkate alıyor ve size en iyiyi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Elitplus Yapı Sistemleri siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda artık Adana’ta pergola sistemleriyle mekanlarınızın çatısını kurarken cam sistemleriyle katlamalı açılır kapanır cam, sabit tavan, açılır tavan, kış bahçesi ve son moda zip perde ürünleri ve uygulamalarıyla hizmetinizdedir.

Elitplus Yapı Sistemleri çok yakında Fas’ta… Türkiye’de gün geçtikçe daha fazla tercih edilen pergola tente sistemleri beraberinde mekanların ve evlerin zip perde uygulaması, camlarda şıklık, mekanlarda konfor sağlamaktadır bir başka seçenek olarak göz dolduran kış bahçeleri ve cam sistemleri uygulamasıysa konutların balkonlarının fazladan alan sahibi olmalarına olanak sağlayan tüm bu tercihler için Türkiye’de mesafeleri gözümüzde büyütmeden müşterilerimizin istek ve beklentilerini gerçeğe dönüştürüyoruz yaşadıkları yerlere ulaşıyoruz

Elitplus Yapı Sistemleri yurtdışı taleplerinin de artmaya başlaması ve isteklerin bize ulaşmasıyla çok yakında Fas’ta temsilcilik büromuzla evlerinizi ve mekanlarınıza konfor ve şıklık katmaya geliyoruz.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü