Dış mekan şişirilebilir barınak, birçok durumda, özellikle arka plana acil ihtiyaç duyulduğunda, kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, ancak insanları barındırmak, malzemeleri depolamak vb. bile kısa sürede kurulumu ve taşınması kolaydır. İsteğe göre farklı yerlere hava üfleyici veya hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir. Ve şişme ilk yardım çadırı, şişme kurtarma çadırı, şişme mobil hastane, şişme acil durum çadırı, şişme kırmızı haç çadırı, taşınabilir şişme hastane ve diğerleri olarak kullanılabilir.

Önde gelen üreticilerden ve tedarikçilerden biri olan Outdoor, şimdi profesyonel ve üretken fabrikasından satılık kaliteli, dayanıklı ve ucuz acil durum şişme çadırı getiriyor. Sıkı kalite kontrol ve yönetim sistemi altında, bu acil durum şişme çadırın yüksek kalitesini ve iyi performansını size temin edebiliriz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed