Kayseri Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

pergolaları, tenteler, panjurlar ve elektrik motorları için gölgelendirme çözümleri sunmaktadır. Son on yılda Elitplus, gölgelendirme alanındaki faaliyetlerini genişleterek, fermuarlı paravan ve camlı balkon kapamaları sağlamaktadır. Şirketin ürünleri İsrail’de üretiliyor, fabrika mavi ve beyaz ve ürünleri ülkedeki binlerce özel ev, apartman ve iş binasında manzarasının bir parçası.

Firma, alanın kalitesine ve bütçesine bağlı olarak geniş bir yelpazede çeşitli gölgelendirme çözümleri sunmaktadır. Amacınız için en iyi ve en pratik ürünü seçebilirsiniz.

Firmanın sunduğu gölgelendirme çözümleri arasında, estetik, modern ve temiz bir görünüm sağlarken ideal bir gölgeleme efekti yaratmak için üretilmiş ve tasarlanmış özel gölgeleme aşamalarına sahip kalıcı bir pergola bulunmaktadır. Pergola kalıcı gölgeleme sağlar, ışığın girişine zarar vermeden suya tam opaklık sağlar ve UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Firmanın ürettiği bir diğer çözüm ise, elektrikli veya manuel olarak ayarlanabilen gölgeleme adımlarına sahip elektrikli alüminyum pergoladır. Pergola, balkon için gerekli olan ışık ve hava kontrolünün kontrol edilmesinde tam bir esneklik sağlar; bunların tümü, istediğiniz gölgeleme efektini kontrol edebileceğiniz tek bir düğme tıklamasıyla sağlanır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed