Kış bahçeleri, evde benzeri görülmemiş bir rahatlık yaratmak için mükemmel bir fırsattır – çekici bir modern çözüm, her eve özgün bir bitiş. Bir kış bahçesi, duyular için gerçek bir zevk olabilir – her mevsim tadını çıkarabileceğiniz bir alan. Havaların soğuk olduğu ve yeşilliklerin olmadığı kış aylarında sıcaklık ve rahatlık getirir. Bitkiler daha sağlıklı yaşamamıza, daha özgürce nefes almamıza yardımcı olur ve aynı zamanda bir kış bahçesi ısıyı depolarken enerji tasarrufu yapmanıza da yardımcı olabilir.

Bir kış bahçesi, tüm yıl boyunca bu hayali gerçekleştirmenin mükemmel bir yoludur. Yeşillik ve tazelik ile çevrili olduğunuz kişisel cennetiniz. Kış bahçesi sizin kişisel doğa köşenizdir, aynı zamanda mülkünüzün değerini önemli ölçüde artıran karlı bir yatırımdır.

Kış bahçesi, özel dikkat ve destek gerektiren karmaşık bir mimari tasarım projesidir. Tabii ki, çaba ve yatırım buna değer, çünkü orijinal ve etkili bir alan kullanımınız var ve bu da birçok faydayı beraberinde getiriyor.

Proje hazırlandıktan sonra en önemli ve kilit unsurlar dikey cam, hafif çatı ve açılır ve sürgülü pencere ve kapıların planlanmasıdır. Elitplus’ta tüm sorularınızı cevaplayacak yetkin uzmanlar bulacaksınız. Sektörde kendini kanıtlamış üreticilerin üst düzey profil sistemleriyle çalışıyoruz.

Kış bahçelerinin yapımında kullandığımız özel profiller, dayanıklılık, servis kolaylığı ve yüksek enerji verimliliği faktörü açısından sertifikalandırılmış ve test edilmiştir. Kış bahçesi konstrüksiyonunun ana ve destekleyici unsurları olarak sadece mükemmel performansa sahip profiller kullanılabilir.

kış bahçesi PVC veya alüminyum doğrama ile yapılabilir. Kış bahçesi profilleri, sınırsız RAL renk seçeneği ile ve çok çeşitli ahşap dekorlarla yapılabilir.

Cam aynı zamanda belirleyici bir rol oynar – kış bahçeleri, yeterli ısı alışverişi ve uygun iklimin korunması için aktif olarak çalışan enerji tasarruflu temperli camla kaplanır.

Her kış bahçesi benzersiz olabilir ve ev, ofis veya sitedeki alanı vurgulamak ve zenginleştirmek için yaratılabilir. Her detayı ihtiyaç ve ihtiyaçlarınıza göre seçme şansına sahipsiniz. İstediğiniz yapıyı seçin, doğru rengi seçin, yeni kış bahçenizin ortama nasıl uymasını istediğinizi hayal edin.

Elitplus’ta cam, sürme sistemler ve enerji tasarruflu cam üniteleri için çok çeşitli pratik çözümler bulacaksınız. Her bir proje, alanında uzman kalifiye ekibimiz için bir zevk ve bir meydan okumadır. Bizimle kış bahçenizle ilgili tüm soruların cevaplarını bulacaksınız.

Pek çok insan evinde bir kış bahçesi olsun ister ancak buna yerlerinin olmadığını zanneder. Kış bahçesi çeşitli konfigürasyonlarda tasarlanabilir ve buna uygun bir yer her zaman bulunabilir. Bunlar, açık teraslar, arka bahçedeki kullanılmayan alanlar ve yeni inşaatlarda özel bir entegre alan olabilir. Büyüklüğü ne olursa olsun, bir kış bahçesi fikri, sizi hayalinizdeki hedefe yaklaştırmak için çeşitli olasılıklar ve etkili çözümler sunar.

Kış bahçesinin cihazı birkaç temel unsura dayanmaktadır: cam paneller ve çeşitli profillerin destek yapıları – pencereleri ve kapıları açma olasılığı olan çeşitli profiller.

Kış bahçesinin belirli bir yere göre bireysel olarak düzenlenmesi olanakları, geniş aksesuar ve ekipman yelpazesi ile genişletilir. Projeyi gerçekleştirirken mümkün olduğunca güneşin hareketini önceden tahmin etmek tavsiye edilir. Mevsime, maruz kalmaya, hava durumuna ve iklime bağlı olarak onları farklı şekilde ısıtan bu yapılar için doğrudan güneş ışığı belirleyicidir.

kuzey konumu – ofis, stüdyo, atölye, az ışık, ancak genellikle bir iklim tamponu olarak kullanılır;
doğu konumu – kahvaltı için bir yer, aynı zamanda öğleden sonra güçlü batı güneş ışığından korunan bir iş yeri;
batıya maruz kalma – yazın sıcağa maruz kalma, harici güneşten korunma ve havalandırma sistemlerinin sağlanması zorunludur;
güneye maruz kalma – kışın bile en uzun güneş ışığı, kış bahçesini termal tampon olarak kullanmak için ideal, harici güneşten korunma ve havalandırma sistemleri öngörülmelidir.

Birlikte her ayrıntıyı tartışacağız, değerlendireceğiz ve detaylandıracağız.
Size özel bireysel konsept proje hazırlayacağız
Anlaşma ve onaydan sonra özel tasarıma geçiyoruz
Her bütçeye uygun farklı fiyat aralıklarında sistemler sunuyoruz
Ana yapı için sayısız ahşap taklitleri de dahil olmak üzere sınırsız renk seçeneklerinde ince, zarif alüminyum profiller kullanıyoruz.
Hem yazın güneş koruması (odanın aşırı ısınmasına karşı koruma) hem de kışın termal koruma sağlayan yerleşik özel yüksek seçici camlara sahip tamamen cam çatılar, böylece kış bahçesi her türlü hava koşulunda konfor sağlayabilir
En yüksek sınıf özel sürme sistemleri de dahil olmak üzere, gereksinimlerinize göre ön ve yan parçaların açılması ve düzenlenmesi için sınırsız seçenekler
Projeyi hazırlarken, kış bahçesinin genel görünümü ve korunması için – bitirme detayları (mantolama), su yalıtım detayları, oluklar vb. gibi tüm ek aksesuarların uygulanmasını dikkate almak son derece önemlidir.
Tenteli, panjurlu ek donanım seçenekleri – özellikle kış bahçeleri ve cam çatılar için tasarlanmış modeller

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü