Kayseri Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Kayseri Hayvan Çadırı

Kafes hayvanlarının, küçükbaş ve büyükbaş hayvanların kimi zaman geçici olarak kimi zamanda uzun süreli güvenle kalabilecekleri bir alan imkânı sağlayan hayvan çadırları onlarca farklı modelde üretilebilmektedir.

Firmamız Kayseri hayvan çadırı hizmetimiz ile ihtiyacınıza bağlı olarak kısa süreli kullanım veya yıllarca kullanım imkânı sağlayan hayvan çadırları modellerimizi sizlerle buluşturmaktayız.

Standartlara Uygun Kayseri Hayvan Çadırı Hizmeti

Hayvan çadırlarımızı kafes veya ahır hayvanlarının yaz aylarında sıcaktan, kış aylarında ise soğuk ve dondan etkilenmeyecek kalitede üretmekteyiz. Ayrıca üretimlerimizde hayvanlar üzerinde herhangi bir alerjiye neden olabilecek maddeleri kullanmayarak hayvan sağlıklarının korunması amacıyla çalışamaya devam etmekteyiz.

Sizde gerekli standartlar ve kalite standartlarına uygun olarak üretimlerini gerçekleştirdiğimiz hayvan çadırlarımız hakkında bilgi almak veya ihtiyacınız doğrultusundaki boy ve ebatlarda hayvan çadırı siparişi oluşturmak için firmamızla iletişim geçebilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü