Kayseri Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Motorlu sürgülü yatay cam duvar, konfor ve kusursuz tasarımı bir araya getiren en yeni sistemlerden biridir. Sistem 3’ü 1 arada olarak işaretlenebilir – aynı zamanda havalandırma, setleme ve pencere pervazı olarak kullanılır.

Camlar alüminyum profillerin arkasında tutulur. Çeşitli renk tonlarında sunulan 23 mm ısı yalıtımlı cam tipidir. Cam boyutları – 1000 mm’den 3500 mm genişliğe kadar, maksimum yükseklik 3000 mm’dir.

Tüm yatay cam duvarlar ölçüye göre yapılmıştır.

Bu sistem pencerenin yan kısımlarında bulunan kılavuz profillere monte edilerek kurulur, sistem 1 sabit ve 1 veya 2 hareketli parçadan tasarlanır. Alt cam kapalı konumda sabitlendiğinden çit görevi görür. Sistemin üst kısmında çelik zincirler (her zincirin yük kapasitesi 1,5 tonun üzerinde) ve dişliler yardımıyla sistemi açıp kapatan bir motor kutusu bulunmaktadır. Bu sistemde kullanılan cam 10mm temperli cam veya 4-12-4 ısı yalıtım camıdır.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed