Kamp sandalyeleri kurmadığınız ve çatı çadırınız aracın boyutlarını artırmadığı sürece herhangi bir otoparkta araba çatı çadırı ile geceyi rahatlıkla geçirebilirsiniz. Sert kabuklu bir çatı çadırı bunun için mükemmeldir. Çatı çadırında uyursanız, bu araç kullanma yeteneğinizi geri kazanmaya yarar. Geceden sonra sürmelisin. Almanya’da mobil evlerde olduğu gibi birkaç günlük konaklamalara izin verilmemektedir .

Bir karavan, yüksekliği nedeniyle her köprünün altına sığmasa da, bir çatı çadırında bu sorunu yaşamazsınız. Özellikle sert kabuklu çatı çadırları, herhangi bir soruna yol açmayacak kadar kompakt bir şekilde paketlenir.Şehirlerde çatı çadırlı bir araba ile daha esneksiniz. Arabaların park etmesine izin verilen her yerde park yerleri bulabilirsiniz. Bir mobil ev ile bu zordur. Genellikle şehir merkezinin dışındaki park yerlerine ve park yerlerine bağımlısınız. Şehre uzun yürüyüşler nadir değildir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed