Kamp sandalyeleri kurmadığınız ve çatı çadırınız aracın boyutlarını artırmadığı sürece herhangi bir otoparkta araba çatı çadırı ile geceyi rahatlıkla geçirebilirsiniz. Sert kabuklu bir çatı çadırı bunun için mükemmeldir. Çatı çadırında uyursanız, bu araç kullanma yeteneğinizi geri kazanmaya yarar. Geceden sonra sürmelisin. Almanya’da mobil evlerde olduğu gibi birkaç günlük konaklamalara izin verilmemektedir .

Bir karavan, yüksekliği nedeniyle her köprünün altına sığmasa da, bir çatı çadırında bu sorunu yaşamazsınız. Özellikle sert kabuklu çatı çadırları, herhangi bir soruna yol açmayacak kadar kompakt bir şekilde paketlenir.Şehirlerde çatı çadırlı bir araba ile daha esneksiniz. Arabaların park etmesine izin verilen her yerde park yerleri bulabilirsiniz. Bir mobil ev ile bu zordur. Genellikle şehir merkezinin dışındaki park yerlerine ve park yerlerine bağımlısınız. Şehre uzun yürüyüşler nadir değildir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü