Kış bahçesi parmaklarınızın ucunda sonsuz yaz, yaz, dinlenme ve rahatlama duygusudur. Evde bir kış bahçeniz olsun istiyorsunuz ama bunun için ne gerektiğini bilmiyor musunuz? Hadi hızlıca bir göz atalım.

Kış bahçesi çiçekler için ayrı bir sera değil , evin ayrılmaz bir parçasıdır. Evin duvarına bitişik veya evin içinde metal ve çoğunlukla camdan yapılmış, iç mekan bitkileri için hafif bir yapıdır ve alanı genellikle en az 15-20 metrekaredir. Ne yazık ki, kış bahçesinin büyüklüğü çoğu zaman bir kişinin bunun için ayırabileceği metrekare sayısına bağlıdır. Ancak görünüşü neredeyse tamamen sahibinin hayal gücüne bağlıdır.

Bir kış bahçesi ile bir sera arasındaki fark, tam olarak evin yaşam bölümünde yer alması veya ona çok yakın olmasıdır. Geniş bir dairenin veya evin farklı bölümlerinde oluşturulabilir: oturma odasında veya yatak odasında, mutfakta, bölmelerde veya cumbalı pencerelerde, banyoda, havuzda veya spor salonunda, büyük odada ve hatta merdivenlerin altında.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed