Kış bahçesi parmaklarınızın ucunda sonsuz yaz, yaz, dinlenme ve rahatlama duygusudur. Evde bir kış bahçeniz olsun istiyorsunuz ama bunun için ne gerektiğini bilmiyor musunuz? Hadi hızlıca bir göz atalım.

Kış bahçesi çiçekler için ayrı bir sera değil , evin ayrılmaz bir parçasıdır. Evin duvarına bitişik veya evin içinde metal ve çoğunlukla camdan yapılmış, iç mekan bitkileri için hafif bir yapıdır ve alanı genellikle en az 15-20 metrekaredir. Ne yazık ki, kış bahçesinin büyüklüğü çoğu zaman bir kişinin bunun için ayırabileceği metrekare sayısına bağlıdır. Ancak görünüşü neredeyse tamamen sahibinin hayal gücüne bağlıdır.

Bir kış bahçesi ile bir sera arasındaki fark, tam olarak evin yaşam bölümünde yer alması veya ona çok yakın olmasıdır. Geniş bir dairenin veya evin farklı bölümlerinde oluşturulabilir: oturma odasında veya yatak odasında, mutfakta, bölmelerde veya cumbalı pencerelerde, banyoda, havuzda veya spor salonunda, büyük odada ve hatta merdivenlerin altında.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü