Kastamonu Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Kastamonu Hayvan Çadırı

Hayvancılık mesleği ile uğraşan her bireyin en temel ihtiyaçlarından biri olan hayvan çadırları, geniş kullanım alanları sebebiyle günümüzde oldukça sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Kümes ve ahır hayvanları, her mevsim şartlarına dayanıklı olarak üretilen bu çadırlarda uzun süreli olarak güvenle kalabilmektedir.

Kastamonu hayvan çadırı hizmetimiz ile uzun süre kullanım imkânı sağlayacak şekilde üretimlerini yaptığımız hayvan çadırlarımızı herhangi bir mantar veya bakteri üremesine sebep olabilecek malzemeler ve kimyasallar kullanmadan üretmekteyiz.

Yüksek Kaliteli Üretimin Adresi: Kastamonu Hayvan Çadırı

Yüksek dayanımlı farklı model ve farklı boyutlarda üretimlerini gerçekleştirdiğimiz hayvan çadırı ihtiyaçlarınız için sipariş vermek veya bu çadırlar hakkında bilgi almak için alanında uzman olan kadromuzla iletişime geçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü