Kastamonu Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Giyotin pencereler veya sürgülü pencereler özellikle kış bahçeleri ve teras çatıları için popülerdir. Ama aynı zamanda evin önü için de faydalıdırlar çünkü eşsiz bir manzaraya izin verirler ve güneş ışınlarını en üst düzeye çıkarırlar.

Restoran, kafe, otel ve pastaneler için en çok tercih edilen alternatif çözümlerden biri de Giyotin’dir. Pencereler giyotin sistemi ile yatay olarak aşağı yukarı hareket eder. Tercihinize göre 2 veya 3 bardak kullanabiliriz. Rüzgarı rahatsız etmeden odayı yukarıdan aşağıya açık bırakarak havalandırabilirsiniz.
Sistem motor tarafından desteklenmektedir. Tek bir kontrolör ile 12 alana kadar kontrol edebilirsiniz. Ayrıca pencereleri istediğiniz yerde durdurabilirsiniz, oda açık konumdadır, 3 cam arkadadır ve cam korkuluk görevi görür. Oda kapalıyken ses, ısı ve su yalıtımı sağlar. Tamamen güvenlidir ve kilit gerektirmez.

Pencereler, oda düzeni, mağaza vitrini, kafeler ve çok daha fazlası. Restoran, Fransız balkonlar, otomatik cam korkuluklar, çatı teras ve balkonlar, havuz kenarları, kış bahçeleri, pergola tenteler, rüzgarlık gibi tüm dikey bina kapamaları.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü