Kastamonu Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Yaz tatilinizin tadını tam anlamıyla çıkarmak ister misiniz? Açık havada yemek yemenin keyfini daha da fazla çıkarmak ister misiniz? Sıcak bir günde havuz
başında yanma korkusu olmadan güneşlenmeyi mi hayal ediyorsunuz? Bir bahçe şemsiyesi, rahat ve konforlu bir atmosfer yaratmada en iyi yardımcınız ve herhangi bir karmaşıklığın peyzaj tasarımı için etkili bir araçtır.

Bahçe şemsiyelerinin avantajları şunlardır:

• kurulum ve sökme kolaylığı;
• kullanım kolaylığı;
• hareketlilik;
• iyi görüş;
• terasları ve açık alanları dekore etmek için geniş olanaklar;
• ergonomi;
• çok işlevlilik;
• demokratik fiyat;
• rüzgar direnci vb.

Satın alabileceğiniz bahçe şemsiyeleri kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Tasarımlarımız yüksek teknolojiye sahiptir, dayanıklıdır ve tüm güvenlik gereksinimlerini karşılar.

Not! Kir ve nem tutmayan kumaş, ürünün orijinal görünümünü uzun süre koruyacaktır.

Bir bahçe şemsiyesi nasıl seçilir

Bir bahçe şemsiyesi almaya karar verirken başlamanız gereken en önemli şey konumdur. Nereye kurmayı planladığınızı düşünün. Örneğin, teleskopik şemsiyeler bir
kafe için mükemmeldir – mekanizmayı açarken ve kapatırken mobilyaların hareket etmesini gerektirmezler. Ancak klasik ve konsol ürünleri hemen hemen her arazi için evrenseldir. Onlarla hem özel bir arsanın bahçesini dönüştürmek hem de restoran ziyaretçilerine iyi bir ruh hali sağlamak mümkün olacak. Mağazamızın kataloğundaki her bahçe şemsiyesi maksimum kullanım alanını kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm modeller, herhangi bir manzara ile zemine bir bahçe şemsiyesi monte etmenizi sağlayan benzersiz teknik ve dış özelliklere sahiptir. Çeşitli renk şemaları, kompakt boyutlar ve zarif tasarım, dış mekana avantajlı bir ek olacaktır. Sormak istediğiniz bir şey var mı? Mal satın almanın nüanslarını netleştirmek için mağaza yöneticileriyle telefonla iletişime geçin!

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü