Günümüzün modern tente sistemleri arasında yer alan kasetli tente, dış cephelere estetik bir görünüm katmaktadır. Yenilikçi teknolojilerden yararlanılarak dizayn edilen kasetli tenteler, en gelişmiş tente sistemleri arasında yer almaktadır. Kompakt tasarım anlayışıyla imal edilen kasetli tentelerden oldukça geniş kullanım alanlarında yararlanmak mümkündür. Uzun süre boyunca dayanıklı kullanıma olanak tanıyan kasetli tente sistemleri sayesinde tüm mekanlardaki beklentiler karşılanabilmektedir. Otomatik tasarımıyla zahmetsiz kullanıma imkan tanıyan tente sistemleriyle yaşam alanlarının havasını değiştirebilirsiniz. Restoran, kafe gibi işletmelerde sıklıkla karşılaşılan kasetli tente alternatiflerine firmamız üzerinden erişerek uygun fiyatlarla alım yapabilirsiniz. 

Kasetli Tente Nedir? 

Katlanabilir özellikte ve uzun ömürlü tente sistemleri kasetli tente olarak adlandırılmaktadır. Katlandığı zaman mekanizma ve kumaş içeri girmektedir. Dış mekan kullanımlarında otomatik ve manuel alternatiflerden yararlanmak mümkündür. Kullanıcılar diledikleri zaman açma ve kapama işlemini gerçekleştirerek pratik şekilde kullanabilmektedir. Katlanabilir ve fonksiyonel özellikleri sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanıma imkan veren kasetli tentelerle dış mekanlarda estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Her ihtiyaca uygun şekilde tasarlanabilen kasetli tente modelleri düzenli görünümü sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıldığı alanda güneş ışınlarına karşı gölgelik pozisyonunda olmakla beraber cephelerin daha dekoratif havaya bürünmesine katkı sağlamaktadır. Kapalı konuma getirilebilme özelliği sayesinde zorlu çevre şartlarında hasar görmeden ve yıpranmadan uzun süre kullanılabilmektedir. Pratik kullanıma sahip kaset tentelerle kış ve yaz aylarında olmak üzere her mevsim temiz bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kasetli Tente Özellikleri 

Kasetli tentelerin tercih edilmesindeki en önemli etkenler arasında kullanışlı özellikleri gelmektedir. Kendisine has özellikleri ve kullanım detaylarıyla en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Yıpranma ve solma gibi oldukça sık karşılaşılan problemlere karşı üst düzey dayanıklılık sunan kaset tentelerle yüksek verim almanız mümkündür. Bu sayede canlı renklerini koruyan ve kaliteli görünümünden ödün vermeyen kaliteli tentelerle memnun kalacağınız bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kasetli tentelerin özellikleri şu şekildedir:

Güneş ve rüzgar gibi hava koşullarına dönük koruma sağlar.

Şık dizaynı ve kompakt tasarımıyla tercih edilir.

Mekanlara göre farklı ölçülerde imal edilebilir.

Çeşitli renk alternatifleriyle kullanıldıkları mekanın dokusuna uyum sağlar.

Zorlu hava koşullarına karşı yüksek direnç gösterir ve uzun ömürlüdür.

Dört mevsim kullanıma uygundur.

Kurulumu kolaydır ve ekonomik fiyatlıdır.

Kaset sistemi sayesinde mekanizma ve kumaş korunur.

Mekana bağlı olarak farklı ileri açılım ölçülerine sahiptir.

Mafsallı tentelerin kullanılabildiği her türlü mekanda kullanıma uygundur.

Gizli kaset sistemine sahiptir.

Kirlenme veya dış etkenlerden dolayı aşınma yoktur.

Kasetli tente ölçüleri, kullanılacak olan mekanın özelliklerine göre farklılık taşımaktadır. Aynı şekilde tentenin ileriye açılım ölçüleri de mekanlara bağlı olarak değişebilmektedir. Hangi mekanda kullanılacağı, mekanın genel özellikleri ve dokusu gibi faktörler tente tasarımlarını büyük ölçüde etkilemektedir. Kar, yağmur, rüzgar ve don gibi hava koşullarına karşı ideal kullanıma sahip kasetli tente modellerinden ekonomik fiyat seçenekleriyle yararlanabilirsiniz.

Kasetli tente özellikleri arasında yer alan ve tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden birisi temizliği konusunda oldukça avantaj sağlamasıdır. Tam kapanma esnasında kumaşın tüm dış faktörlere karşı korunması sağlanarak uzun süre boyunca problemsiz bir kullanıma imkan tanınmaktadır. Üstün koruyucu özelliklerin ön planda olduğu kasetli tentelerde uzun yıllar boyunca pratik ve zahmetsiz bir kullanıcı deneyimi yaşamanız mümkün hale gelmektedir.

Kasetli Tente Nerelerde Kullanılır?

Son dönemlerde en çok tercih edilen gölgelik sistemler arasında kasetli tenteler yer almaktadır. Kasetli tenteler her ortama uyum sağlayabilme özellikleriyle avantajlı şekilde kullanılabilmektedir. Konut, balkon, teras, dükkan, kafe gibi pek çok alanda kasetli tente montajı yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra kullanıcıya bağlı olarak rüzgar ve güneş sensörleriyle sistemin daha da güçlü hale getirilmesi mümkündür. Gölgelendirme işlevinden maksimum düzeyde verim almak istiyorsanız kasetli tente sisteminden yararlanabilirsiniz.

Mafsallı tente kurulumunun yapılabildiği her türlü mekanda kasetli tente uygulamalarını hayata geçirmek mümkün olmaktadır. Kaliteden ve nitelikli malzeme kullanımından hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız, her aşamayı titizlikle yerine getirmektedir. En uygun fiyat seçenekleri ve kalite anlayışıyla hizmetlerine yön veren firmamız üzerinden kasetli tente seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bütçelere dost tente uygulamalarından kısa sürede yararlanabilmek adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kasetli Tente Malzemeleri 

Tente sistemlerinin tasarlanmasında en belirleyici kriterler arasında kaset mekanizmasının kalitesi ve kullanılan kumaş yer almaktadır. Kasetli tente malzemeleri ne kadar kaliteli olursa müşterilerin memnun kalma oranlarında o denli artış yaşanmaktadır. Profil ve plakalarla desteklenen kasetli tente sistemlerinde sağlamlık her zaman ön planda olmaktadır. Müşteri taleplerine göre şekillenebilecek olan kumaş kullanımları, tente tasarımlarında büyük rol oynamaktadır.

Kasetli tentelerde bağlantı malzemelerinden kumaş cinsine kadar pek çok noktada titizlikle davranılması gerkepektedir. Dış mekanlarda kullanım alanına sahip olacağından dayanıklı olması, uzun vadedeki memnuniyeti etkileyecek olan unsurlardan olacaktır. Kasetli tente imalatı gerçekleştiren firmamız malzeme kullanımı konusunda son derece güvenceli biçimde hareket etmektedir. Müşteri odaklı yaklaşımları ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde tente tasarımlarına yön vererek müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

Kasetli Tente Modelleri 

Kasetli otomatik tente modelleri kullanım bakımından yüksek avantaj sağlayan alternatifler arasında gelmektedir. Sahip olduğu uzaktan kumanda sayesinde kullanıcıların yerinden kalkmadan yönlendirme yapabilmesine olanak tanımaktadır. Hava şartlarına dönük üst düzey koruma sağlayan kasetli tenteler, motorlu olarak tasarlanmasıyla kullanım bakımından kolaylık sağlamaktadır. Otomatik çalışma mekanizmasına sahip tenteler sayesinde enerji ve zamandan tasarruf etmeniz mümkündür. Kullanılan malzemeler ve tasarım özellikleriyle dikkat çekici niteliklere sahip kasetli tenteler, ekonomik fiyat avantajlarıyla kullanıcılara sunulmaktadır.

Kullanımı ve bakımı bakımından kolaylık sağlayan kasetli tente sistemleri, ön profillerinde yer alan kaset sistemi sayesinde çalışmaktadır. Kapatma işlemi esnasında kumaş tente içerisine saklanmakta ve pratik şekilde açma kapama fonksiyonunu yerine getirmektedir. Motorla çalışan ve uzaktan kumandası sayesinde aktif hale getirilebilen kasetli tenteler, cephelerin estetik görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Müşterilere ve beklentilerine özel olarak üretilen tente modelleri sayesinde mekanların çok daha şık görünmesi sağlanmaktadır.

Kasetli Tente Fiyatları 

Kasetli tente fiyatları farklı modellerle karşılaştırıldığı zaman oldukça cazip seçeneklerle sunulmaktadır. Kurumsal ve bireysel işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen kasetli tentelere uygun fiyat avantajlarıyla erişmek mümkündür. Kullanılacağı mekanın boyutlarına ve kumaş kalitesine göre fiyatlarda oynamalar meydana gelmektedir. Bu nedenle kurulum yapılacak alanın özellikleri fiyatlar konusunda oldukça belirleyici olmaktadır. Günümüz koşullarında hemen hemen her türlü mekanda göz alıcı tente tasarımlarına rastlanabilmektedir. Üst düzey konfor ve kullanım kolaylığı sunan kasetli tenteler sayesinde modern mekanlara farklı boyutlar kazandırabilirsiniz.

Kasetli tente yaşam alanlarına renk katmak ve daha fonksiyonel hale getirebilmek açısından ideal seçenekler arasındadır. Kasetli motorlu tente alternatifleriyle her türlü mekanı çok daha estetik bir görünüme kavuşturmak mümkündür. Yaşam ve iş yeri alanlarını daha özgün ve kullanışlı hale getirmek adına kasetli tente modelleri ön plana çıkmaktadır. Evlerin balkon ve teraslarından işletmelere kadar pek çok noktada kasetli tentelerin farkından yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve üstün kalite anlayışıyla hizmet veren firmamız üzerinden kasetli tente tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kasetli Tente Tanıtım Videosu

Kasetli Tente Referanslarımız

Kasetli Tente Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Menü