Doğada pillerinizi şarj etmeyi seviyorsanız, sizi yağmurdan, rüzgardan, sıcaktan ve böceklerden koruyacak bir çadır planlayın. Bunun için en iyisini seçmelisiniz. Onu bulmak için önce amacını belirlemelisin. Doğa yürüyüşü yapıyorsanız, taşınması kolay hafif bir çadır işinizi görecektir. Kamp yapmak sizi cezbediyorsa, birkaç gün hareketsiz kalmanız için geniş ve dayanıklı bir model önerilir. Orada çok zaman geçirecekseniz, keyifli anlar için şişme koltuklu , konforlu, su geçirmez ve yalıtımlı bir çadır şarttır. Şişirilebilir bir çadır tüm bu arama kriterlerini karşılar. Yağmur yağsa bile içinizi ısıtacağı için rahat bir kullanım garanti eder!

İster ailenizle, ister çift olarak veya arkadaşlarınızla kampa gidiyor olun, size uygun şişme çadır modelini bulabilirsiniz. Orada ihtiyacınız olan kapasiteye sahip bir çadır bulacaksınız. Basit bir 2 kişilik şişme çadırdan 6 kişilik büyük bir şişme çadıra kadar geniş kataloğumuz size memnuniyet getirecektir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü