Uzmanlara göre kış bahçesi oluşturmanın en zor aşaması çatı montajıdır. İlk olarak, güneş ışığının geçişini sağlamak için çatı sağlam ve şeffaf olmalıdır. Temperli darbeye dayanıklı camlı çift camlı pencereler en iyi seçenek olarak kabul edilir. Buna bir alternatif, özel bir film ile birbirine bağlanan iki camdan oluşan bir yapı olan tripleks olabilir. Avantajı mükemmel dayanıklılıktır: Temperli camın aksine, güçlü bir darbeyle bile küçük parçalara ayrılmaz.

Eğimli bir çatı yapısı yardımıyla kar, yağmur suyu, buz ve diğer yağışların birikmesi önlenebilir. Bu nedenle, kış bahçesinin çatısı genellikle 30-40 derecelik bir açıyla tasarlanır: bu, daha iyi bir aydınlatma seviyesi sağlar.

Alüminyum çerçeve sadece mükemmel mukavemet göstergelerine değil, aynı zamanda yüksek ısı iletkenliğine de sahiptir. Bu göstergeyi iyileştirmek için özel ekler kullanılır – enerji tasarrufu sağlayan özelliklere sahip bir termostat. Malzemenin avantajları hafiflik, kullanım kolaylığı ve dayanıklılıktır. Alüminyum yapının görünen elemanları RAL skalasına göre kesinlikle her renge boyanabilir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed