Kars Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Kars Hayvan Çadırı

Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar başta olmak üzere kafes hayvanlarının da yaşadıkları ortamların sağlıkları açısından temiz ve bakımlı olması gerkepektedir.

Kars hayvan çadırı hizmetimiz ile hem büyükbaş hem küçükbaş hem de kanatlı hayvanlarınız için gerekli sağlıklı ortamı oluşturan, özellikle yazın aşırı sıcak ve aşırı nemden, kışın ise aşırı soğuktan ve dondan hayvanlarınızı koruyacak yüksek kalitede hayvan çadırlarımızı sizlere sunmaktayız.

Sağlıklı Hayvancılık İçin: Kars Hayvan Çadırı

Yapacağınız hayvancılık türüne göre farklı modellerde üretimini gerçekleştirdiğimiz, hayvan sayısına göre farklı boy ve ebatlarda tasarladığımız, uzun kullanım imkânı sağlayan yüksek kalitedeki hayvan çadırı ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Üretiminde sağlık açısından zararlı olabilecek herhangi bir madde kullanmadığımız hayvan çadırları hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü