Kars Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Giyotin cam, dikey sürgülü açma sistemi ile donatılmış modern bir gelişmedir. Tasarım, uzun hizmet ömrü ve yüksek güvenilirlik sağlayan, yalnızca bir kısmı hareketli olan minimum sayıda parçadan oluşur. Bu tür camlarda döner kepenk yoktur, bu nedenle alanı mümkün olduğunca verimli kullanabilirsiniz. Giyotin cam, restoranınızın veya özel evinizin öne çıkan özelliği olabilecek şık ve güvenilir bir çözümdür.

Giyotin pencerelerin alüminyum çerçeveleri farklı renklerde kolaylıkla boyanabilmektedir. Profilin minimum kalınlığı nedeniyle, bu tür pencereler çok şık ve modern görünüyor.

Üretimlerinde yüksek kaliteli çift camlı pencereler ve darbeye dayanıklı camlar kullanılmaktadır. Çift camlı pencerelerin içinde enerji tasarrufu sağlayan bir kaplama ve argon bulunması, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü