Kars Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Şemsiye bahçenin çatısı altında geniş bir alana sahip olan Howin, dış mekan mobilyalarını dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Bu şemsiye turistik tatil yerlerinde daha yaygındır. Yolcuları kavurucu güneşten, rüzgardan ve yağmurdan koruyarak yolcuların rahat bir tatil geçirmesini sağlar. Artık Gigi Amper değiliz; D, yüksek dış mekan mobilyalarının üretimi ve satışı, eksiksiz dış mekan alanı çözümleri sunar, bu konuda uzmanlaşmış profesyonellerdir.

1. Bu şemsiye bahçenin dekorasyonunda önemli bir rol oynar ve geniş villa alanından veya açık otelden başlar. Çok fazla bir engel teşkil etmeyecek ve bina ile ustaca entegre edilebilir. İyi bir renk uyumu sadece kafeler, arka bahçeler, villalar, açık yüzme havuzları, bahçeler vb. gibi dış mekanları dekore etmek ve süslemekle kalmaz, aynı zamanda müşteriler için bir güneş ve yağmur dünyası yaratır.

2. Bu şemsiye süper ısı yalıtımı ultraviyole işlevine, mükemmel rüzgar geçirmez tasarıma ve su geçirmez şemsiye kumaşına sahiptir, rahat ve nefes alabilir yüksek kaliteli şemsiye standı kullanımı şemsiyenin dayanıklılığını artırır, paslanma yapmaz, kullanımı güvenli ve dayanıklıdır.

3. Üç tip su geçirmez güneş koruyucu şemsiye yüzey malzemesi mevcuttur: salata kumaşı, polyester kumaş ve akrilik kumaş; Salata Kumaşı: Kirlenme önleyici işlemden sonra dalgalı su, iyi su geçirmezlik performansı, yüksek mukavemetli iplik Şartname, dayanıklı, solmaz 3 yıl, kalıcı; Bozulma yok, hava koşullarına karşı iyi direnç ve iyi konfor; Polyester Kumaş: 380G kalınlığında yüksek kaliteli polyester kumaş, yüksek mukavemetli ve elastik geri kazanımlı, büyük kırışma direnci ve şekil tutma özelliğine sahip; Dayanıklı, kırışık önleyici, ütülemeyen ve yapışmayan saçlara sahiptir; Akrilik kumaş: Eğirmeden önce yüksek renk haslığı olan, %90’dan fazla anti-ultraviyole olan bir eğirme işlemi kullanmak, beş yıllık dış maruziyetten sonra solmaz; Su yalıtımı ve kirlenme önleyici avantajları; %60 enerji tasarrufu verimliliği, iyi hava geçirgenliği, rahat ve boş zaman;

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed