Çadırlarımız çok yoğun yırtılmaz kumaştan yapılmıştır. Bir noktada ıslak uyanma konusunda kesinlikle endişelenmenize gerek yok. Bununla birlikte, sürekli yağmur, yatağın kenarının ıslanmasına neden olabilir. Bu bizim deneyimimiz. Çatı çadırını da emprenye etmenizi öneririz. Çadırdır ve öyle kalır. Ancak fırtına dindiğinde, hızla tekrar tamamen kurur.

Uygun traversleriniz varsa ve arabanızın buna uygun bir tavan yükü varsa, evet. Bizimle çatı çadırları için resmi onaylı portbagajlar sipariş edebilir ve aracınızın çadır için uygun olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Size bir teklif göndermekten memnuniyet duyarız.

Araç üreticisi tarafından belirtilen tavan yükü, dinamik bir maksimum yüktür. Bu, sürüş sırasında bu ağırlığın aşılmaması gerektiği anlamına gelir. Bu değer sabitken geçerli değildir ve bir araba çatısı önemli ölçüde daha fazlasını taşıyabileceğinden, çadırda tereddüt etmeden uyuyabilirsiniz.

Çatı çadırlarımızı takmak için öncelikle aracınıza uygun portbagajlara ihtiyacınız var. Çatı çadırında, içine kayar bloklu M8 paslanmaz çelik vidaların geçirildiği iki alüminyum profil vardır. Şimdi çatı çadırı, paslanmaz çelik plakalar ve sekiz vida ile portbagaj üzerine kenetlenmiştir.

Kişisel tercihlere ek olarak, açık veya koyu bir çatı çadırı seçerken göz önünde bulundurulması gereken birkaç husus daha vardır.
Aydınlık bir çatı çadırı güneşte o kadar çabuk ısınmaz ve gün boyunca ışıkla dolar. Öte yandan, biri ya da diğeri uykuyu karanlık bir çadırda bulur. Bu nedenle, karara seyahat yerini ve seyahat süresini dahil etmelisiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü