Çadırlarımız çok yoğun yırtılmaz kumaştan yapılmıştır. Bir noktada ıslak uyanma konusunda kesinlikle endişelenmenize gerek yok. Bununla birlikte, sürekli yağmur, yatağın kenarının ıslanmasına neden olabilir. Bu bizim deneyimimiz. Çatı çadırını da emprenye etmenizi öneririz. Çadırdır ve öyle kalır. Ancak fırtına dindiğinde, hızla tekrar tamamen kurur.

Uygun traversleriniz varsa ve arabanızın buna uygun bir tavan yükü varsa, evet. Bizimle çatı çadırları için resmi onaylı portbagajlar sipariş edebilir ve aracınızın çadır için uygun olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Size bir teklif göndermekten memnuniyet duyarız.

Araç üreticisi tarafından belirtilen tavan yükü, dinamik bir maksimum yüktür. Bu, sürüş sırasında bu ağırlığın aşılmaması gerektiği anlamına gelir. Bu değer sabitken geçerli değildir ve bir araba çatısı önemli ölçüde daha fazlasını taşıyabileceğinden, çadırda tereddüt etmeden uyuyabilirsiniz.

Çatı çadırlarımızı takmak için öncelikle aracınıza uygun portbagajlara ihtiyacınız var. Çatı çadırında, içine kayar bloklu M8 paslanmaz çelik vidaların geçirildiği iki alüminyum profil vardır. Şimdi çatı çadırı, paslanmaz çelik plakalar ve sekiz vida ile portbagaj üzerine kenetlenmiştir.

Kişisel tercihlere ek olarak, açık veya koyu bir çatı çadırı seçerken göz önünde bulundurulması gereken birkaç husus daha vardır.
Aydınlık bir çatı çadırı güneşte o kadar çabuk ısınmaz ve gün boyunca ışıkla dolar. Öte yandan, biri ya da diğeri uykuyu karanlık bir çadırda bulur. Bu nedenle, karara seyahat yerini ve seyahat süresini dahil etmelisiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü