Açıkçası, kışın ve beyaz güzelliğinin en büyük hayranları olmadığımızı kabul edeceğiz – umarım kış sporlarının hayranları tarafından alınmayız, ancak ilkbahar, yaz ve sonbahara çok daha fazla aşığız, ancak kasvetli olmadan ruh halleri!

Evet, doğru, sıcak yıllık ayların alacalı güzelliğini beyaz ve siyah kış resminin ölçülü zarafetiyle karşılaştıramayız, ama belki de bu yüzden mümkün olduğunca çok renk ve aromanın tadını çıkarma arzusu oldukça gider. mantıklı bir şekilde bir kış bahçesi yaratma yolunda.

Herkesin evinde, camlı balkonda (düzenli bir şekilde yapılmış veya yapılmamış, ama o başka bir konu) veya henüz yaşam alanının ekine dönüştürülmemiş sundurmada bir kış bahçesi olabilir, ancak gerçek kış bahçeleri evlerin bir nevi uzantısıdır !

Çoğu durumda, binanın mimari projesi oluşturulduğunda kış bahçesi düzenlenir, ancak mevcut bir eve sıfırdan inşa etme seçenekleri vardır ve bu genellikle PVC veya alüminyum yapılar gibi hafif malzemelerin yardımıyla olur. .

Genellikle veya en azından çok sık olarak, kış bahçeleri, evin bir tür girişi olarak verandaya veya tam tersi, oturma odasından bahçeye ve bahçeye çıkış olarak inşa edilir.

Piyasadaki malzeme ve teknolojilerin çeşitliliğini, bir kış bahçesi tasarımı için geniş seçenek yelpazesini göz önünde bulundurarak, her hayalperest, ağırlığıyla direnci zayıflatmayan hafif malzemeleri seçerek fikrini nispeten mütevazı bir bütçeyle gerçekleştirebilir. bina üzerinde.

Cam çatı yerine, zamanla daha pratik ve dayanıklı olmasıyla ünlenen polikarbonat panellere de güvenebilirsiniz.

Konservatuvarın estetik ve zevk için yaratıldığını hatırlamak önemlidir, bu nedenle, onu tasarlarken dikkatli bir şekilde ele alınmalıdır.Yapı, doğal olarak ev ve çevredeki peyzaj kavramına uymalı ve mimari vizyonun uyumunu korumalıdır. .

Unutmayalım – bir kış bahçesi inşa etmek hala ucuz bir zevk değil, ancak güneş sayesinde kışın ısınacak ve ev genellikle daha az ısı kaybedecek ve bu da ısıtma faturalarına yansıyacaktır.

Kış bahçesi evin güney tarafında yer alsa iyi olur, çünkü evin doğu veya batı tarafında bulunan bir kış bahçesinde güneş enerjisi kullanmanın etkisinin %30’a kadar daha az olduğunu kanıtlayan çalışmalar var. ve kuzeyden neredeyse sıfır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü