Karaman Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Karaman Hayvan Çadırı

Kırsal kesimlerin en önemli geçim kaynaklarından biri olan hayvancılık, pek çok ihtiyaç barındırır. Bu ihtiyaçların başında ise hayvanların kalabilecekleri güvenli bir yer ihtiyacı gelir.

Ahırlar, kümesler gibi maliyeti yüksek olan bu yapıların yerine hem daha güvenli hem daha uygun fiyatlı hem de daha sağlıklı bir ortam oluşturması bakımından hayvan çadırları tercihi gün geçtikçe artmaktadır.

Firmamız Karaman hayvan çadırı hizmetimiz ile her türlü ahır veya kümes hayvanlarınız için hayvan çadırları ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışmaktayız.

Standartların Üzerindeki Kalitede Karaman Hayvan Çadırı Hizmetimiz

İhtiyaca bağlı olarak farklı boy ve ebatlarda üretimlerini gerçekleştirdiğimiz uzun süreli kullanıma dayanıklı, sıcak veya soğuk havalardan etkilenmeyen, herhangi bir alerjenik madde içermeyen kaliteli hayvan çadırlarımız hakkında bilgi almak veya sipariş oluşturmak için firmamızı arayabilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed