Karaman Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Bahçe Şemsiyesi, Plaj Şemsiyesi, Cafe Şemsiyesi, Balkon Şemsiyesi İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Elitplus şemsiyeler ile size ve dış mekan mobilyalarınıza olan zararlı etkilerini düşünmeden güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Şemsiyeler klasik veya modern, sabit veya dilediğiniz ölçülerde katlanabilir. Tüm hava koşullarına dayanıklı kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Şemsiyeler, gölgelik örtüleri, yedek şemsiye örtüleri ve destek tabanlarından oluşan benzersiz koleksiyon, ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçmek için çok çeşitli. Elitplus ‘un mobilya ve dış mekan aydınlatmalarını tercih ederek mekanınıza renk ve tarz katın!

Şehirde bir apartman dairesinde mi yaşıyorsunuz? O halde terası yaz tatilinin vazgeçilmez adresi haline getirmeye ne dersiniz? Büyük bir bahçe şemsiyesi ile şehir havasında serinletici içeceklerin tadını çıkarmak için gölgeli bir yer yaratacaksınız. Belki bir şezlong eklenmesi atmosferi tamamen değiştirirdi. Uzan ve en sevdiğin adaya kaç.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü