Karabük Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Modern bir pergolanın özellikleri ve işlevleri

PVC tenteli modern otomatik pergolalar aşağıdaki unsurlardan oluşur:

Aynı anda hareketli elemanlar ve bir drenaj cihazı için kılavuz görevi gören dikey ve yatay destekler;
Yinelenen bölümler. Kural olarak, bir veranda veya teras için alüminyum pergolalar modüler bir tasarıma sahiptir. Bu özellikle ticari kullanım için kullanışlıdır. Örneğin, restoranlar, kafeler ve uzak ticaret tesisleri için geri çekilebilir sokak pergolaları.
Koruyucu elemanlar. Yağmura karşı koruma için 4 katmanlı PVC branda ve rüzgara karşı koruma için SPTA ekranlar.
Başlangıçta bu tür yapılar yalnızca İtalya’nın sıcak iklimi için oldukça önemli olan güneş ışığından korunmak için kullanıldıysa, şimdi Moskova’da başka işlevleri yerine getiren bir pergola satın alabilirsiniz:

Kişisel arsanın bölgelere bölünmesi;
Bir rekreasyon alanının işlevsel bir unsuru, örneğin bir pergola – yazlık bir çardak;
Peyzaj tasarımı için dekor olarak;
Bir eve veya başka bir yapıya bağlı bir pergola, sitenin genel mimari topluluğuna uymayan bir bina yapısını gizleyebilir.
sınıflandırma
Kafeler, restoranlar veya ev içi kullanım için modern ısmarlama pergolalar aşağıdaki parametrelere göre sınıflandırılır:

Konaklama:
Bağımsız yapı. Bağımsız bir mimari unsurdur;
Duvar – evin bitişiğinde.
Üretim malzemesi: yüksek mukavemetli alüminyum, PVC tente
evde kullanım
Ev içi kullanım için pergola yapımı bir yazlık ev ile sınırlı değildir. Genellikle düşük katlı konut yapımında kullanılırlar. Örneğin alüminyum pergola yardımıyla teraslar oluşturulur.

İkinci en popüler ev kullanımı seçeneği çardaktır. Kural olarak, bir tasarım vurgusu olarak kullanılır veya peyzaj tasarımını ve sitenin ana yapılarını tek bir uyumlu stilde birleştirir.

Arabanızı park etmek için güvenli bir yer olarak gölgelik. Bu durumda, aracı dış hava koşullarından güvenilir bir şekilde izole etmek için ZIP sistemli kapalı veya sürgülü yapıların kullanılması en çok tavsiye edilir.

Ticari kullanım
Elektrikli tahrikli teraslar ve verandalar için büyük pergolalar, restoran işletmesinde yaz alanlarının düzenlenmesi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Üreticiler tasarımlarını geliştirmekten yorulmazlar. Uzaktan kumandalar, çerçevesiz camlar, ZIP sistemleri, yağmur sensörleri ve diğer yenilikler sadece müşterileri cezbetmekle kalmıyor, aynı zamanda onların kuruluşta kalma konforunu ve güvenliğini de önemli ölçüde artırıyor.

Modern üretim malzemeleri, tasarımı daha dayanıklı, güvenilir ve dayanıklı hale getirir. Ana taşıyıcı elemanlar olarak anodize alüminyum ve paslanmaz çelik kullanılmıştır. Eskrim elemanları ayrıca alüminyumdan, darbeye dayanıklı plastikten veya su itici bileşiklerle emprenye edilmiş takviyeli kumaştan yapılabilir. Tasarım, sonbahar-kış mevsimi için onu sökmenize izin veren katlanabilir.

Moskova’daki otomatik pergolaların fiyatının, elle çalıştırılan yapılardan biraz daha yüksek olduğuna dikkat edilmelidir. Bununla birlikte, cihazın değişen hava koşullarına (ZIP ekranını indirin, çatıdaki çıtaların açısını değiştirin) ayarlanma hızı ve kolaylığı, personelin müşteri hizmetlerinden dikkatinin dağılmamasını sağlayacaktır. Ek bir avantaj, yapısal elemanlara reklam yerleştirilmiş bir restoran için bir pergola sipariş etme yeteneğidir.

Mağazalar da sürgülü pergolaları başarıyla kullanabilirler. Onların yardımıyla perakende alanını önemli ölçüde artırabilir, müşterileri reklamlarla çekebilir ve onlara yağmurdan koruma sağlayabilirsiniz.

Bir yaz kafesi veya dükkanı için hazır pergola almaya karar verirseniz, aşağıdaki avantajları elde edersiniz:

Kullanılabilir ticari alanda artış;
Yaz alanının olumsuz hava koşullarından güvenilir şekilde korunması: yoğun güneş ışığı, yağmur, rüzgar;
Kurumun temiz ve çekici görünümü;
Pergola ** sipariş ve hızlı kurulum için bireysel konfigürasyona göre üretim;
Sabit bir yaz oyun alanı inşa etmenin maliyeti ile karşılaştırılamayacak uygun maliyetli;
Sezon dışı depolama için kendi kendine montaj / demontaj imkanı.
Şirketimiz yazlık evler veya ticari kullanım için Türkiye’de ucuz pergolalar satın almayı teklif ediyor: kafeler, restoranlar, mağazalar. Maliyet, konfigürasyon veya teknik özellikler hakkında ek bilgi almak için lütfen yöneticilerimizle telefonla iletişime geçin.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed